خداحافظی کریس ایوانز از مارول | مرگ کاپیتان آمریکا در اونجرز ۴ ؟

امروز به صورتی ناگهانی شاهد خداحافظی کریس ایوانز از مارول بودیم ؛ آیا قرار است شاهد مرگ کاپیتان آمریکا در اونجرز ۴ باشیم ؟ همراه مجله سینمایی دژم باشید .

خداحافظی کریس ایوانز از مارول ؟! امروز ایوانز توئیتی را منتشر کرد که باعث شگفتی و ناراحتی بسیاری از طرفداران شد . این توییت که به پایان مراحل فیلمبرداری اونجرز ۴ اشاره داشت ، به نوعی نشان داد که احتمال دارد شاهد مرگ کاپیتان آمریکا در اونجرز ۴ باشیم ! کریس ایوانز در متن توییت جدیدش گفت :

” اونجرز ۴ هم به طور رسمی پایان یافت ! کمترین حرفی که میتونم بزنم اینه که امروز بار احساسی بالایی داشت . بازی در نقش کاپیتان آمریکا برای ۸ سال متوالی برای من افتخار بسیار بزرگی بود . از همه کسانی که جلوی دوربین و پشت دوربین قرار داشتن و همچنین از همگی تماشاچیان و طرفداران مارول از صمیم قلب تشکر میکنم . کنار هم خاطرات بسیار زیبایی رو ساختین ! “

 

خداحافظی کریس ایوانز از مارول
آیا شاهد مرگ کاپیتان آمریکا در اونجرز ۴ هستیم ؟!

 

مسیر شغلی کریس ایوانز ؛ از ابتدا تا امروز :

کریس ایوانز در سال ۲۰۰۰ با بازی در سریالی به نام جنس مخالف در تلویزیون‌ها ظاهر شد. پس از آن او در سال ۲۰۰۴ در فیلم‌های نمره کامل و موبایل حضور داشت؛ اما ایوانز وقتی به شهرت رسید که در فیلم ۴ شگفت‌انگیز در نقش جانی استورم (Human Torch) نقش آفرینی کرد. او در قسمت دوم این فیلم هم حضور داشت و در هر دو قسمت توانست این شخصیت را به خوبی نشان دهد. ایوانز پس از آن، در سال ۲۰۱۱ برای بار دوم نقش یک ابرقهرمان دیگر کاپیتان آمریکا را بر عهده گرفت. کریس ایوانز با همین نقش کاپیتان آمریکا در سال ۲۰۱۲ در فیلمانتقام جویان (که تبدیل به سومین فیلم پرفروش تاریخ شد) حضور داشت. پس از آن هم در فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان نقش آفرینی کرد و توانست به دوران اوج محبوبیت برسد.

 

مراحل ساخت فیلم سونجای قرمز متوقف شد | اخراج دوباره‌ی برایان سینگر ؟
ادامه
مرگ کاپیتان آمریکا در اونجرز 4
خداحافظی کریس ایوانز از مارول

 

در سال ۲۰۱۵ او در فیلم انتقام جویان ۲ حضور داشت و در سال ۲۰۱۶ نیز در فیلم جدید کاپیتان آمریکا به نام جنگ داخلی بازی کرد. در سال ٢٠١٧ با بازی تاثیرگذار در فیلم Gifted ظاهر شد. در سال ۲۰۱۸ نیز در فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت حضور داشت. او همچنین برای بار اول در فیلم قبل از آنکه ما بریم به عنوان یک کارگردان ظاهر شد. گفتنی‌ست که کریس ایوانز یکبار در مارچ ۲۰۱۴ گفته بود که می‌خواهد بازی در نقش کاپیتان آمریکا را تا سال ۲۰۱۷ تمام کرده و بازیگری را کنار می‌گذارد تا بر روی کارگردانی تمرکز کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *