خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما | کارگردان فیلم معکوس به خارج رفت!

پولاد کیمیایی که به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم معکوس در جشنواره فیلم فجر امسال حضور یافته بود از سینمای ایران خداحافظی کرد . با جزییات بیشتر از خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما همراه دژم باشید :

 

خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما | کارگردان فیلم معکوس به خارج رفت!

 

پولاد کیمیایی بازیگر و کارگردان سینما که به تازگی فیلم معکوس را برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ساخته بود ، با انتشار متنی از سینمای ایران خداحافظی و کشور را ترک کرد . پسر مسعود کیمیایی که به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم معکوس در جشنواره فیلم فجر امسال حضور یافته بود ، در متن خداحافظی خود در صفحه‌ی شخصی اینستاگرامش نوشت :

” با سلام و عشق به همه شما عزیزانی که سالهاست به من لطف داشتید و یه جورایی مثل خانواده‌ی من شده بودید. برام خیلی سخته که بگم میخوام از سینمای ایران خداحافظی کنم و بگم کنار شما و همکاران عزیزم خیلی سال‌های خوبی بود و خاطرات این سال‌ها همیشه با من خواهد بود. ولی به دلیل مهاجرت شاید دیگه کنارتون نباشم و شاید هم بعد چند سال برگشتم … هر چی خدا بخواد همون میشه بدونید تمام این سال‌ها بیشترین تلاشم رو کردم تا جایی که توانم بود تا برای شما خوب ظاهر شم و خودم رو به هنر و اعتماد شما عزیزان متعهد بدونم اگر بیش از این نشد امیدوارم روزی بتونم یا در این زندگی یا در زندگی دیگری جبران کنم. به زودی این پیج رو هم خواهم بست. شاید کمی هم درد و دل کردم امیدوارم همیشه سربلند باشید و بدرخشید کوچیک همه شما هستم. “

پیمان معادی جایزه بهترین کارگردان یکی از جشنواره‌های جهانی را کسب کرد!
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *