خداحافظی بن افلک از دی‌سی | بازیگر جدید فیلم بتمن کیست؟

وارنر خبر خداحافظی بن افلک از دی‌سی را تایید کرد و دیگر شاهد نقش‌آفرینی او در هیبت بروس وین نیستیم ؛ اما بازیگر جدید فیلم بتمن کیست ؟ برای جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

خداحافظی بن افلک از دی‌سی | بازیگر جدید فیلم بتمن کیست؟

 

 

وارنر خبر خداحافظی بن افلک از دی‌سی را تایید کرد و دیگر شاهد نقش‌آفرینی او در هیبت بروس وین نیستیم ؛ اما بازیگر جدید فیلم بتمن کیست ؟ با توجه به توییت جدیدی که از یکی از عوامل وارنر منتشر شده ، مشخص شد که نام فیلم اختصاصی Batman به کارگردانی مت ریوز ، به ” فیلم بدون نام بتمن ” تغییر یافته و قرار است که عنوان فیلم چیز دیگری غیر از The Batman باشد . با توجه به اینکه همچنان مشخص نیست که بازیگر بتمن چه کسی خواهد بود و هنوز نمی دانیم که در آینده چه اتفاقی برای دنیای گسترده‌ی دی سی ( DCEU ) رخ خواهد داد ، باید صبر کرد و دید که مرد خفاشی جدید چه کسی خواهد بود . 

 

خداحافظی بن افلک از دی‌سی | بازیگر جدید فیلم بتمن کیست؟
خداحافظی بن افلک از دی‌سی تایید شد ؛ اما به نظر شما بازیگر جدید فیلم بتمن کیست ؟

 

بروس وین ( به انگلیسی : Bruce Wayne ) هویت مخفی‌شده پشت نقاب بتمن است ؛ بروس وین بیلیونر ، تاجر و نیکوکار آمریکایی است . والدین او در کودکی جلوی چشمان او به قتل رسیدند و از آن زمان ، وی قسم خورد که از تبهکاران انتقام بگیرد و عدالت را به جامعه بازگرداند . وین تمرینات بدنی و فکری ویژه‌ای را پشت سر گذاشت و با لباسی ایده گرفته از خفاش ، به مبارزه با جنایت‌کاران می‌پردازد . بتمن در شهر خیالی گاتهام سیتی به فعالیت می‌پردازد و در مبارزه‌اش با جرم و جنایت افرادی او را یاری می‌کنند : رابین ، خدمتکارش آلفرد پنی‌ورث ، کمیسر پلیس جیمز گوردون و بت‌گرل . او با انواع مختلفی از خلافکاران مبارزه می‌کند که به آن‌ها گالری مجرمین نیز گفته می‌شود از جمله جوکر ، بین ، پنگوئن ، ریدلر ، زن گربه‌ای ، آقای فریز ، دوچهره ، رأس‌الغول و مترسک . بر خلاف اغلب ابرقهرمانان ، مرد خفاشی دارای توانایی‌های ابرانسانی نیست و از هوش ، مهارت‌های کارآگاهی ، علم و فناوری ، ثروت ، شجاعت ، هنرهای رزمی ، اراده‌ای تسخیرناپذیر و ترس برای مبارزه با جنایتکاران استفاده می‌کند .

جیمز گان از کارگردانی نگهبانان کهکشان ۳ اخراج شد | عاقبت بددهنی !
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *