جیمز گان قرار است جوخه ی انتحار را بازسازی کند !

مثل اینکه دی سی باز هم تصمیم به ریبوت گرفته ! قرار است جیمز گان بازسازی جوخه ی انتحار را برای این کمپانی بسازد . با اطلاعات بیشتر همراه دژم باشید .

جیمز گان پس از پیوستن به دی سی برای نویسندگی و کارگردانی جوخه ی انتحار ۲ ، حال به بازسازی جوخه ی انتحار پیوسته است و قرار است با همکاری دی سی و وارنر ، این عنوان را از اول بسازد ! هنوز اعلام نشده که این بازسازی چه بازیگرانی خواهد داشت و آیا از بازیگران فیلم قبلی استفاده می شود یا خیر ؛ اما یک چیز مسلم است ؛ و آن هم این است که دیزنی با اخراج جیمز گان اشتباه بزرگی کرده و حال وارنر از این اشتباه به نفع خودش بهره گرفته است ! باید دید که جیمز گان چطور می‌تواند جوخه انتحار را بازسازی کند ؛ البته از آن جایی که فیلم قبلی نمرات خوبی دریافت نکرد و جرد لتو و جیمز گان نیز با یکدیگر مشکلات متعددی دارند ( بارها شده که گان از لتو به صورت علنی و با شدت بسیار انتقاد کرده ) ، همکاری میان این دو بعید به نظر می رسد .

 

بازگشت مشکل‌حل‌کن | فصل هفتم سریال ری داناوان در حال ساخت است
ادامه
بازسازی جوخه ی انتحار توسط جیمز گان ساخته می شود
قرار است جیمز گان بازسازی جوخه ی انتحار را برای این کمپانی بسازد .

 

در پی توئیت های غیر اخلاقی و توهین آمیزی که گان در فضای مجازی منتشر کرده بود، چندی پیش کمپانی دیزنی تصمیم گرفت که او را از کارگردانی فیلم نگهبانان کهکشان ۳ برکنار کند و سپس این کارگردان را به کل از کمپانی خود اخراج کرد. در پی این اتفاق، جیمز گان در بیانیه‌ای به خاطر نشر این مطالب عذرخواهی کرد. سپس، تمامی دست اندر کاران و عوامل فیلم نگهبانان کهکشان ۳ در بیانیه‌ای خواستار بازگشت او به فیلم شدند و پس از آن، دیو باتیستا به صورت مستقل اعلام کرد که اگر دیزنی از فیلمنامه‌ی گان استفاده نکند، دنیای سینمایی مارول را ترک خواهد کرد! همچنین طرفداران دنیای سینمایی مارول نیز به شدت خواهان بازگشت جیمز گان به نگهبانان کهکشان ۳ می‌باشند که البته به نظر می رسد احتمال آن بسیار پایین آمده باشد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *