جک شیفر سریال Vision and Scarlet Witch را می‌نویسد + جزییات جدید

جک شیفر ( نویسنده فیلم کاپیتان مارول و نویسنده فیلم بیوه سیاه ) برای نویسندگی سریال Vision and Scarlet Witch انتخاب شد ؛ با جزییات بیشتر همراه دژم باشید :

 

جک شیفر ( نویسنده فیلم کاپیتان مارول و نویسنده فیلم بیوه سیاه ) سریال Vision and Scarlet Witch را می‌نویسد

 

جک شیفر ( نویسنده فیلم کاپیتان مارول و نویسنده فیلم بیوه سیاه ) برای نویسندگی سریال Vision and Scarlet Witch انتخاب شد . شیفر همچنین به عنوان شورانر و تهیه کننده اجرایی این سریال انتخاب شده است . سریال Vision and Scarlet Witch ( سریال ویژن و اسکارلت ویچ ) خواهد بود که به رابطه ی میان این دو شخصیت می پردازد . اعلام شده که سرویس استریم دیزنی به اسم شبکه دیزنی پلاس ، قرار است این سریال را در سال ۲۰۱۹ پخش کند . البته خبری از اطلاعات تکمیلی نیست و هنوز چیز زیادی از سریال نمیدانیم ؛ اما همینکه دیزنی سعی خود را می کند تا به این شخصیتها بهای بیشتری بدهد خود مایه‌ی خوشحالی ست ؛ آن هم با توجه به کنسل شدن سریالهای نتفلیکسی که هنوز مشخص نیست چه بر سرشان خواهد آمد !

 

جک شیفر ( نویسنده فیلم کاپیتان مارول و نویسنده فیلم بیوه سیاه ) سریال Vision and Scarlet Witch را می‌نویسد
جک شیفر ( نویسنده فیلم کاپیتان مارول و نویسنده فیلم بیوه سیاه ) سریال Vision and Scarlet Witch را می‌نویسد .

 

آمار فروش فیلمهای روی پرده | پیشروی سربازان تنگه به جبهه‌ی کمدی‌ها
ادامه

دیزنی تا به اینجای کار اعلام کرده که تمام و کمال از سرویس استریم جدید خود یعنی شبکه دیزنی پلاس پشتیبانی خواهد کرد و قرار است سریالهای جدیدی که ساختشان اعلام شده نیز با بودجه‌ی بالا و بهترین عوامل ساخته شوند و چون بر روی پرده‌ی نقره‌ای قرار ندارند، دلیل بر کیفیت پایین آن نیست . قطعا دیدن سریالهایی از سرگذشت کاراکترهایی که دوستشان داریم ولی کمرنگ هستند بسیار جذاب خواهد بود ؛ عناوینی چون سریال لوکی و یا سریال ویژن و اسکارلت ویچ قطعا برای مخاطبان دیزنی و مارول جذاب خواهد بود و با اینکه تقریبا از آنها اطلاعات خوبی داریم ، ولی دیدن پیشینه و همچنین داستانهایی که این شخصیتها به صورت مستقل دنبال می‌کنند باید بسیار هیجان انگیز باشد . مارول و دیزنی در حال حاضر ، در حال ارائه‌ی خدمات خوبی هستند تا بتوانند مخاطبان خود را سرگرم نگاه دارند و در عین حال ، با ساختن دنیایی ابرقهرمانی در سینما ، از بیشتر رقبای اصلی خود پیشی بگیرند . 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • جک شیفر سریال Vision and Scarlet Witch را می‌نویسد + جزییات جدید