تصویر جدید از فیلم هابز و شاو با حضور جیسون استاتهم و دواین جانسن

تصویر جدید از فیلم هابز و شاو با حضور جیسون استاتهم و دواین جانسن و ادریس آلبا منتشر شد . با جزییات بیشتر از فیلم و تماشای تصویر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

تصویر جدید از فیلم هابز و شاو با حضور جیسون استاتهم و دواین جانسن

 

تصویر جدید از فیلم هابز و شاو با حضور جیسون استاتهم و دواین جانسن و ادریس آلبا منتشر شد . یونیورسال پیکچرز اعلام کرد این اسپین آف دنیای سریع و خشن در حال فیلمبرداری است و اولین تصویر هابز و شاو نیز منتشر شد. داستان کلی فیلم درباره لوک هابز مامور سرویس بین المللی است که مقابل دکارد شاو تبهکار بین المللی عضو سابق ارتش انگلستان قرار می‌گیرد. جزئیات بیشتر درباره فیلم هنوز مشخص نشده است؛ به جز اینکهکمپانی یونیورسال با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در توییتر از اغاز رسمی فیلمبرداری و تولید این فیلم خبر داد. به تازگی نیز عنوان رسمی فیلم سینمایی هابز و شاو ( اسپین آف دنیای سریع و خشن ) مشخص شد و قرار است این فیلم را با نام فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw بشناسیم !

 

 

دیوید لیچ (کارگردان دو فیلم Deadpool 2 و Atomic Blonde) هستیم که کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته است. علاوه بر جانسون و استتهام، ونسا کربی در نقش مامور MI-5 و خواهر برادران شاو به همراه ادریس البا برای بازی در نقش شرور و منفی فیلم، دیگر بازیگرانی هستند که حضور ان ها در فیلم تایید شده است. همچنین احتمال پیوستن بازیگران دیگر نیز وجود دارد که به زودی اعلام خواهد شد. کریس مورگان که از سال ۲۰۰۶ کار نوشتن فیلم‌نامه فیلم‌های سریع و خشن را بر عهده داشته، فیلم نامه این اسپین اف را نیز می نویسد. باید گفت که اولین تصویر هابز و شاو نوید یک فیلم هیجان انگیز دیگر از سری فیلمهای سریع و خشن را می‌دهد؛ اما تا انتشار تریلر و یا جزییات داستانی بیشتر، باید صبر کنیم و ببینیم که چه سرنوشتی در انتظار این دو شخصیت محبوب می باشد.

 

 

 

Chris Evans در فیلم GreenLand با Neill Blomkamp همکاری می کند .
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *