هوتن شکیبا در نقش عبد الحمید ریگی ! | گزارشی از فیلم جدید نرگس ابیار

به تازگی یکی از روزنامه‌های داخل کشور از فیلم شبی که ماه کامل شد گزارشی ارائه داده ؛ فیلم جدید نرگس ابیار با بازی هوتن شکیبا در نقش عبد الحمید ریگی ! با جزییات بیشتر همراه ما باشید :

 

هوتن شکیبا در نقش عبد الحمید ریگی ! | گزارشی از فیلم جدید نرگس ابیار به نام شبی که ماه کامل شد

 

به تازگی یکی از روزنامه‌های داخل کشور از فیلم شبی که ماه کامل شد گزارشی ارائه داده ؛ فیلم جدید نرگس ابیار با بازی هوتن شکیبا در نقش عبد الحمید ریگی ! شبی که ماه کامل شد چهارمین فیلم نرگس آبیار است که به یکی از موضوعات ملتهب این روزها پرداخته ؛ سایت رسمی جشنواره فجر این فیلم را داستان دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران معرفی کرده است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود … .

 

هوتن شکیبا در نقش عبد الحمید ریگی در فیلم جدید نرگس ابیار
هوتن شکیبا ، بازیگر سریال کمدی لیسانسه ها و تئاتر بی نوایان ، در نقش عبد الحمید ریگی ایفای نقش می‌کند ؛ برادر عبد المالک ریگی ! با گزارشی از فیلم جدید نرگس ابیار به نام شبی که ماه کامل شد همراه ما باشید .

 

به تازگی اما روزنامه‌ی هفت صبح نوشته است که نقش این دختر جنوب شهری را الناز شاکردوست بازی می‌کند و هوتن شکیبا بازیگر نقش جوان شهرستانی است ؛ اما بهتر است بدانید که این جوان کسی نیست جز عبد الحمید ریگی ؛ برادر عبد المالک ریگی ! درباره ی دیگر نقش های فیلم نیز گفته شده که شبنم مقدمی هم نقش مادر همسر عبدالحمید ریگی را بازی می‌کند و شاکردوست در نقش دختر اوست . فرشته صدرعرفایی ، پدرام شریفی و فرید سجادی حسینی دیگر بازیگران شبی که ماه کامل شد ، فیلم جدید نرگس ابیار هستند . این فیلم در جشنواره فجر نیز برای عموم به نمایش گذاشته می شود .

 

تاریخ اکران قسمت دوم فیلم یک مکان ساکت مشخص شد
ادامه

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *