جدیدترین پوستر فیلم دارک فینکس منتشر شد + جزییات بیشتر

جدیدترین پوستر فیلم دارک فینکس منتشر شد . با جزییات بیشتر از قیلم ، تماشای پوستر و معرفی آخرین فیلم دنیای اکس من همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

آخرین فیلم دنیای اکس من | جدیدترین پوستر فیلم دارک فینکس منتشر شد :

 

آخرین فیلم دنیای اکس من | جدیدترین پوستر فیلم دارک فینکس منتشر شد
جدیدترین پوستر فیلم دارک فینکس منتشر شد . با جزییات بیشتر از قیلم ، تماشای پوستر و معرفی آخرین فیلم دنیای اکس من همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اکس من: دارک فینیکس یک فیلم مورد انتظار از دنیای اکس من است که به نویسندگی و کارگردانی سیمون کینبرگ ساخته می شود . از این فیلم به عنوان دوازدهمین قسمت در مجموعه فیلم های مردان ایکس یاد می شود و قرار است که آغاز یک سه گانه فیلم جدید از مردان ایکس باشد . در این فیلم بازیگران محبوب و قدیمی این سری همچون جیمز مک‌آووی ، مایکل فاسبندر ، جنیفر لارنس ، نیکلاس هولت ، تای شرایدن ، سوفی ترنر ، الکساندرا شیپ ، کدی اسمیت-مک‌فی ، ایوان پیترز و جسیکا چستین ایفای نقش می‌کنند . در این قسمت مردان ایکس باید با قدرت کامل دارک فینکس مواجه شوند که به جین گری ، قدرتهایی خداگونه داده است و او هیچ کنترلی بر روی آن‌ها ندارد ؛ همچنین به نظر می‌رسد که یک امپراتوری بیگانه نیز در این بین به سوی زمین و مدافعان آن حمله ور شده است ! داستان قسمت جدید مردان ایکس پس از ترکیب شدن فاکس و دیزنی بسیار حیاتی و هیجان انگیز است و باید دید که در ادامه‌ی راه دقیقا چه اتفاقی رخ خواهد داد .

نقد فیلم Sorry to bother you | ببخشید مزاحم شدم
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *