جدیدترین تیزر فیلم شزم! منتشر شد | تیزر جدید شزم! را در دژم ببینید

جدیدترین تیزر فیلم شزم! منتشر شد . تیزر جدید شزم! از دنیای گسترده‌ی دی سی با بازی زکری لیوای را در مجله سینمایی دژم تماشا کنید :

 

جدیدترین تیزر فیلم شزم! | تیزر جدید شزم! با بازی زکری لیوای را در مجله سینمایی دژم تماشا کنید :

 

 

کاپیتان مارول (به انگلیسی: Captain Marvel) که با عنوان شزم نیز شناخته می‌شود، یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است. این شخصیت توسط طراح سی.سی بک و نویسنده بیل پارکر در سال ۱۹۳۹ خلق شده‌است و برای اولین بار، در شمارهٔ ۲ مجلهٔ کمیک تند و تیز (Whiz Comics) انتشارات فاست کامیکس در فوریه ۱۹۴۰ معرفی شد. توانایی و قدرت شزم جادویی هزارساله است که توسط جادوگری به نام ماماراگان به یک نفر در طی هزار سال بخشیده می‌شود و از قضا این قرعه به نام جوانی کم تجربه بنام بیلی بَتسون افتاده است .

شزم! (Shazam!) فیلمی ابرقهرمانی آمریکایی بر پایه شخصیتی به همین نام از شرکت دی‌سی کامیکس است. این فیلم به کارگردانی دیوید اف. سندبرگو نویسندگی هنری گِیدن و دارن لمکه است، که به عنوان هفتمین فیلم در دنیای سینمایی دی‌سی محسوب می‌شود. از بازیگران آن می‌توان به زکری لی‌وای، اشر آنجل، مارک استرانگ، گریس فولتن، جک دیلن گریزر، یان چن و جایمن هانسو اشاره کرد. این فیلم اولین نسخه سینمایی بر اساس این شخصیت پس از فیلم ماجراهای کاپیتان مارول (نام اصلی شخصیت) محصول سال ۱۹۴۱ به‌شمار می‌رود. شزم! قرار است توسط برادران وارنر در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس سه‌بعدی در ایالات متحده آمریکا اکران شود. توانایی و قدرت شزم ، جادویی هزارساله است که توسط جادوگری به نام ماماراگان به یک نفر در طی هزار سال بخشیده می‌شود و از قضا این قرعه به نام جوانی کم تجربه بنام بیلی بَتسون افتاده است. بیلی بتسون با کمک لیگ عدالت قدم در راه کمک به بشر گذاشته است و از این قدرت در راه بشر دوستانه استفاده کرده است.

اولین تیزر لایواکشن علاالدین منتشر شد | ویل اسمیت در نقش جن آبی‌رنگ !
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *