جدول فروش این جمعه سینما | شیشه نایت شیامالان شکستنی نیست !

با جدول فروش این جمعه سینما همراه مجله سینمایی دژم باشید ؛ مثل اینکه با وجود اکران فیلمهای جدید ، همچنان شیشه نایت شیامالان شکستنی نیست !

 

جدول فروش این جمعه | شیشه نایت شیامالان شکستنی نیست !

 

با جدول فروش این جمعه سینما همراه مجله سینمایی دژم باشید ؛ مثل اینکه با وجود اکران فیلمهای جدید ، همچنان شیشه نایت شیامالان شکستنی نیست ! مثل اینکه سلطنت ابرقهرمانها بر گیشه تمامی ندارد ! این فیلم که یک درام جنایی ابرقهرمانانه می باشد ، توانسته در این آخر هفته به فروش ۵ میلیون دلاری دست یابد که باعث شده در صدر جدول قرا‌ر بگیرد و گوی رقابت را ازصدرنشین هفته‌های گذشته ( فیلم The Upside ) برباید . در این میان ، فیلم تازه اکران شده‌ی پسری که پادشاه خواهد شد وجود دارد که با وجود اینکه هفته‌ی اول اکرانش است ، نتوانست به رتبه‌ی اول دست یابد . فیلم Aquaman نیز که به مدت ۵ هفته در صدر جدول فروش بود ، همچنان در بالای جدول قرار دارد و این هفته نیز رتبه‌ی چهارم را کسب کرده است .

 

جدول فروش این جمعه | شیشه نایت شیامالان شکستنی نیست !
جدول فروش این جمعه | شیشه نایت شیامالان شکستنی نیست !

 

 بروس ویلیس و ساموئل ال. جکسون به ایفای نقش‌های خود در فیلم اول و جیمز مک‌آوی و آنیا تیلور-جوی در نقش‌های خودشان در فیلم دوم باز خواهند گشت . این فیلم در تاریخ ۱۸ ژانویه‌ی ۲۰۱۹ در سینماهای ایالات متحده اکران خواهد شد . در خلاصه‌ی داستان این فیلم آمده است :

” سال‌ها قبل ، دیوید دان که قدرت‌های ابرقهرمانی باورنکردنی‌ای را دارا بود ، توسط آقای شیشه یا همان الایجا پرایس به روش بسیار نامعقول و وحشتناکی کشف شد (از فیلم Unbreakable) . چندین سال بعد ، کوین وندل کرامب (از فیلم Split) ، دیوانه‌ای که نزدیک به دو جین شخصیت در ذهنش زندگی می‌کنند نیز به این شوی عجایب پیوست . حال ، در جریان تعقیب شدن کرامب توسط دان ، هر سه‌ی این شخصیت‌های نامبرده در یک بیمارستان روانی با یکدیگر ملاقات می‌کنند و اکنون ، زمان این است که آقای شیشه با پیوستن به کرامب و تشکیل یک اتحاد ابرشروران ، جلوی دیوید دان بایستد . “

 

ماجرای نیمروز ۲ نسبت به نسخه‌ی اول، پروژه‌ی سختتر و بزرگتری خواهد بود
ادامه

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *