هریسون فورد در نقش روستر | جدیدترین تیزر زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲

جدیدترین تیزر زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲ منتشر شد که نشان‌دهنده‌ی یک کاراکتر دیگر است ؛ هریسون فورد در نقش روستر بازی می کند که جدیدترین کاراکتر این انیمیشن است :

 

هریسون فورد در نقش روستر | جدیدترین تیزر زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲

 

 

داستان این انیمیشن درباره مکس است ؛ مکس ، یک سگ خانگی است که همراه با صاحبش ، کتی ، در منطقه نیویورک یک زندگی اشرافی دارد . مکس با دیگر حیوانات محله که با صاحبانشان زندگی می کنند از جمله یک گربه ، یک سگ ، پرنده و … نیز رابطه دوستانه دارد . کتی یک شب یک سگ درشت هیکل به نام داک را به دلیل اینکه بی خانمان بوده همراه می آورد که شدیداً موجب آزردگی مکس می شود . آنها همان شب بر سر جای خواب اختلاف شدیدی پیدا می کنند اما پس از مدتی به دوستان نزدیک یکدیگر تبدیل می شوند .

زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲ ( انگلیسی: The Secret Life of Pets 2 ) یک انیمیشن سه بعدی در سبک کمدی به کارگردانی کریس رناود است که در ۷ ژوئن ۲۰۱۹ از طرف یونیورسال استودیوز و ایلومینیشن اینترتینمنت منتشر خواهد شد که قبلا مسئول ساخت انیمیشن من نفرت انگیز بوده است . این فیلم دنباله‌ای بر زندگی پنهان حیوانات خانگی (محصول سال ۲۰۱۶) می‌باشد . با اینکه هنوز از داستان اصلی چیزی نمیدانیم اما همین تریلر کوچک هم امیدهایی از داستانهای طنز و اموزنده ی قسمت اول به ما داده است ! مهمترین نکته درباره این فیلم این است که صداگذار مکس عوض شده و به جای لوییس سی کی ، پتون اوزوالت صداگذاری او را بر عهده گرفته است .

معرفی فیلم پی (Pi) محصول ۱۹۹۸ | منطق جنون ، جنون منطقی
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *