تیزر جدید داستان اسباب بازی ۴ منتشر شد | معرفی کاراکتر بو پیپ !

تیزر جدید داستان اسباب بازی ۴ منتشر شد که به معرفی کاراکتر بو پیپ می پردازد . این کاراکتر یکی از قدیمیهای این سری انیمیشن است که با ظاهر و باطنی جدید در قسمت چهارم نیز حضور خواهد داشت !

 

تیزر جدید داستان اسباب بازی ۴ | معرفی کاراکتر بو پیپ

 

 

فیلم داستان اسباب بازی ۴ انیمیشنی سه‌بعدی و در سبک کمدی-رمانتیک و چهارمین بخش از مجموعه داستان اسباب بازی و ادامه داستان اسباب بازی ۳ (۲۰۱۰) است که در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد . ساخت و تولید انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ بر عهده استودیوهای انیمیشن پیکسار است و انیمیشن توسط والت دیزنی پیکچرز منتشر خواهد شد . کارگردانی آن برعهده جان لستر ، کارگردان داستان اسباب بازی (۱۹۹۵) و داستان اسباب بازی ۲ (۱۹۹۹) و جاش کولی است .

 

تیزر جدید داستان اسباب بازی ۴ منتشر شد که به معرفی کاراکتر بو پیپ می پردازد
تیزر جدید داستان اسباب بازی ۴ منتشر شد که به معرفی کاراکتر بو پیپ می پردازد . این کاراکتر یکی از قدیمیهای این سری انیمیشن است که با ظاهر و باطنی جدید در قسمت چهارم نیز حضور خواهد داشت !

 

داستان این انیمیشن توسط تیم نویسندگی داستان اسباب‌بازی ۱ نوشته شده است که شامل لستر ، پیت داکتر ، اندرو استنتون و لی آنکریچ است . فیلم قرار است در ۱۹ ژون ۲۰۱۹ منتشر شود . در رابطه با جزئیات بازیگران ، تاکنون حضور تام هنکس ، تیم آلن ، دان ریکلس ، لاری میت کالف و کریستین شال برای صداگذاری کلانتر وودی ، باز لایتیر ، آقای سیب‌زمینی ، مادر اندی و تریکسی که در داستان اسباب بازی ۳ حضور داشت تأیید شده است ؛ همچنین اعلام شده که پاتریشا آرکت که یک تازه‌وارد به این سری است نیز به جمع بازیگران خواهد پیوست . داستان بر روی اسباب بازی‌ها ، وودی ، باز لایتیر و دوستان آن‌ها پس از آن که مالک سابق آن‌ها ، اندی آن‌ها را به دختر جوان، بانی تحویل می‌دهد تمرکز دارد . همه چیز طبق میل وودی پیش رفته و حال ، وظیفه‌ی خود را فهمیده و در حال شاد کردن بانی است . اما با ورود عروسک جدید بانی به اسم فورکی به گروه اسباب بازی ها ، همه چیز دچار تغییر می شود ؛ فورکی خود را یک آشغال می‌داند و وودی موظف است تا به او ارزش واقعی‌اش را نشان دهد . پس از مدتی بانی تصمیم میگیرد به یک سفر جاده‌ای برود و در حین این سفر ، سر و کله‌ی بو پیپ ، عشق قدیمی ووی پیدا می‌شود … .

 

فیلم کوتاه Space between Us | منبع الهام شکل اب ؟!
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *