تیزر جدید انیمیشن فیلم لگو ۲ منتشر شد | معرفی جاستیس لیگ !

تیزر جدید انیمیشن فیلم لگو ۲ منتشر شد که به معرفی گروه جاستیس لیگ در این انیمیشن می پردازد ! با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

تیزر جدید انیمیشن فیلم لگو ۲ منتشر شد | معرفی جاستیس لیگ !

 

 

تیزر جدید انیمیشن فیلم لگو ۲ منتشر شد که به معرفی گروه جاستیس لیگ در این انیمیشن می پردازد !  این فیلم ، یک انیمیشن علمی-تخیلی است که از سوی برادران وارنر منتشر می شود این فیلم دنباله فیلم لگو ۲۰۱۴ محسوب میشود انیمیشن لگو ۲ توسط مایک میچل کارگردانی شده است . به تازگی نیز تریلر دوم این انیمیشن دوست داشتنی معرفی شده است . در این تریلر ما شاهد جهانی پر از اشوب و قحطی هستیم ؛ درست مانند اینکه اخرالزمان رخ داده است و همه چیز ماننده دنیای مد مکس شده است ! وایلد استایل می گوید: همه چیز در گذشته عالی و فوق العاده بود ؛ اما حالا همه چیز ناقص و خراب شده است .

 

تیزر جدید انیمیشن فیلم لگو ۲ منتشر شد | معرفی جاستیس لیگ !
پوستر رسمی فیلم لگو ۲

 

 

باید به این نکته اشاره کرد که اتفاقات فیلم پنج سال بعد از قسمت اول لگوها رخ می دهد اما در هر حال همانطور که همه ما می دانیم شخصیت امت خیلی سریع فضای غم انگیز اطراف خود را با خوشحالی زیاد و اوردن قهوه در هم می شکند (!) . در این داستان ما با چند لگو جدید اشنا می شویم که شامل شخصیت شرور جدید این داستان نیز هست . ژنرال میهم ، وایلد استایل دوست امت و تعداد زیادی از دوستان او را می دزدد . این اشتباه امت بود که دوستانش دزدیده شدند ؛ به همین دلیل خانه ی خودشان را به یک سفینه فضایی تبدیل می کند و به نجات او می رود . همانطور که نسخه لگویی هاری کویین می گوید نجات دادن او یک عملیات انتحاری است که به فیلم جوخه خودکشی اشاره می کند !

 

پا کوچک بامزه ، دردویل در کنار پادشاه دزدان و انگل فضایی نه چندان دلچسب
ادامه

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *