مراحل ساخت فیلم سونجای قرمز متوقف شد | اخراج دوباره‌ی برایان سینگر ؟

مراحل ساخت فیلم سونجای قرمز متوقف شده است و به تازگی شایعه شده که برایان سینگر قرار است از این فیلم خارج شود ؛ با جزییات بیشتر همراه دژم باشید :

 

مراحل ساخت فیلم سونجای قرمز متوقف شد | اخراج دوباره‌ی برایان سینگر ؟

 

ساخت فیلم سونجای قرمز ، که از روی کمیکی به همین نام ساخته می شود ، متوقف شده و به نظر می رسد که برایان سینگر قرار است این پروژه را ترک کند . کمیک سونجای قرمز از دنیای کمیک‌های مارول است و اسپین‌آفی‌ست از داستانهای زندگی کونان بربر یا همان Conan The Barbarian (که اگر به خاطر داشته باشید، فیلمی از وی با بازی آرنولد شوارتزنگر نیز ساخته شد و سپس در ادامه شاهد ساخته شدن فیلم سونجای قرمز نیز بودیم). این شخصیت خیالی یک شمشیرزن ماهر و همچنین یک جادوگر و ساحره‌ی بزرگ است که قدرتهای باورنکردنی‌ای دارد. سونجای قرمز روایت کننده ی داستان تبدیل شدن یک پرنسس و دختر معصوم به یک مبارز برای عدالت است. البته هنوز داستان اصلی این فیلم و همچنین بازیگران و یا تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

 

سه روز در جشنواره‌ی کن ، آن‌ هم رایگان!
ادامه

برایان سینگر قرار بود که کارگردانی فیلمحماسه‌ی کولی (با بازی رمی مالک) را بر عهده داشته باشد؛ اما به علت اینکه دیر به سر کار می‌آمد و مسئولیت‌پذیر نبود، از پروژه کنار رفت. البته باید گفت که اتهامات سواستفاده‌ی جنسی که به وی زده شد نیز به احتمال زیاد در این تصمیم بی تاثیر نبوده است!

درباره کمیک Red Sonja

زمانی که سونجا ۱۷ ساله بوده، گروهی از وحشیان به خانواده‌اش حمله می‌کنند و همه را قتل عام می‌کنند. سونجا تصمیم میگیرد که از خودش مراقبت کند اما متوجه می‌شود که حتی نمیتواند شمشیر برادرش که روی زمین را افتاده بردارد! رئیس قبیله به صورت بی رحمانه‌ای به سونجا تجاوز کرده و سپس او را در حال مرگ رها می‌کند. در همین حال، یکی از اساطیر دنیای سونجا به کمک او آمده و قدرت مبارزه و علم جادوگری به وی عطا کرد. از آن پس، سونجا برای انتقام گرفتن و برقراری عدالت شروع به جنگیدن با وحشیان کرد.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *