تصویر جدید جان ویک ۳ ، اسب سواری کیانو ریوز را نشان می‌دهد!

به تازگی تصویر جدید جان ویک ۳ : پارابلوم منتشر شده است که در آن شاهد اسب سواری کیانو ریوز و جولان دادن وی در خیابان‌های شهر هستیم! با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید.

به تازگی تصویر جدید جان ویک ۳ : پارابلوم منتشر شده است که در آن شاهد اسب سواری کیانو ریوز هستیم ! فیلم جان ویک ، سری فیلم‌های ژانر گان-فو (ترکیب سبک شوتینگ و هنر رزمی کانگ-فو) و اکشن-ماجرایی آمریکایی‌ست که با اکران اولین قسمتش در سال ۲۰۱۴ و همینطور قسمت دوم فیلم در سال ۲۰۱۷ توانست به موفقیت‌های زیادی دست یابد . در جان ویک ۳ : پارابلوم ، واژه‌ی پارابلوم (Parabellum) به معنای آماده‌سازی برای جنگ می‌باشد و از این عنوان ، میتوان دو موضوع را برداشت کرد ؛ یک اینکه قرار است شاهد جنگی تمام عیار باشیم که با توجه به پایان قسمت دوم ، تقریبا قابل پیش‌بینی بود . دومین موضوع اینکه با توجه به لغت آماده سازی ، احتمالا ماجراهای جان ویک ادامه خواهند داشت و این فیلم پایانی بر داستان‌های “لولو خورخوره” نخواهد بود ! 

 

تصویر جدید جان ویک 3 : پارابلوم | اسب سواری کیانو ریوز
تصویر جدید جان ویک ۳ : پارابلوم و اسب سواری کیانو ریوز !

در خلاصه‌ی داستان جان ویک ۳ : پارابلوم آمده است :

جان ویک ( با بازی کیانو ریوز ) ، پس از اتفاقات فیلم دوم ، به دو دلیل در حال فرار کردن است ؛ اولین دلیل این است که یک جایزه جهانی ۱۴ میلیون دلاری برای سر او گذاشته شده است و همچنین دومین دلیل این است که او با گرفتن یک زندگی در هتل کانتیننتال ، یک قانون مهم را شکسته است. قربانی او یکی از اعضای رده بالا بوده است که دستور قتل جان ویک را صادر کرده بود . جان به‌ سرعت باید اعدام شود ؛ اما ویلسون که مدیر هتل کانتیننتال است ، به او یک فرصت یک ساعته پیش از باطل شدن عضویتش می‌دهد. این باطل شدن عضویت شامل ممنوعیت همکاری با همه‌ی سرویس‌ها و حذف شدن او از فهرست اعضای این سرویس‌ها می‌شود. حال جان به‌ عنوان یک قاتل حرفه‌ای ، باید از تمامی مهارت‌ها و توانایی‌ها که دارد ، برای جنگیدن و کشتن افرادی که قصد کشتن او را دارند، استفاده کند تا زنده از نیویورک خارج شود . 

آمار فروش جمعه هالیوود | فروش فیلم جانوران شگفت انگیز ۲
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *