بازسازی پسرجهنمی | تصاویر جدید از ریبوت هل‌بوی منتشر شد

به تازگی و پس از انتشار تریلر جدید بازسازی پسرجهنمی ، تصاویر جدید و هیجان‌انگیز از ریبوت هل‌بوی منتشر شده است . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

بازسازی پسرجهنمی | تصاویر جدید و هیجان‌انگیز از ریبوت هل‌بوی منتشر شد

 

نسخه ی جدید فیلم هل‌بوی بازسازی سری فیلم های گیرمو دل تورو نیست ؛ بلکه اقتباسی جدید از کمیک های شکار وحشیانه و طوفان و خشم است . کارگردان انگلیسی این فیلم نیل مارشال کارگردانی چند قسمت از سریالهای بازی تاج و تخت و دنیای غرب (Westworld) را در کارنامه دارد ؛ اما به نظر میرسد در سینما به اندازه ی تلوزیون موفق نبوده با این وجود باید چندین ماه منتظر باشیم تا ربیوت هل بوی اکران شود . حال اما به تازگی و پس از انتشار تریلر جدید بازسازی پسرجهنمی ، تصاویر جدید و هیجان‌انگیز از ریبوت هل‌بوی منتشر شده است . 

 

بازسازی پسرجهنمی | تصاویر جدید و هیجان‌انگیز از ریبوت هل‌بوی منتشر شد
شخصیت منفی فیلم

 

پسر جهنمی (به انگلیسی: Hellboy) یک شخصیت خیالیابرقهرمان که توسط نویسنده-طراح مایک میگنولا خلق شده‌است که در کتب کامیک دارک هورس کامیکس وجود دارد و برای اولین بار، در شمارهٔ ۴ مجلهٔ سکه مطبوعات(Dime Press) (مارس ۱۹۹۳) معرفی شد.

 

بازسازی پسرجهنمی | تصاویر جدید و هیجان‌انگیز از ریبوت هل‌بوی منتشر شد
پسر جهنمی و یار کوچکش !

 

هل بوی تا به حال دو نسخه ی پسر جهنمی و پسر جهنمی : ارتش طلایی به کارگردانی گیرمو دل تورو و بازی رونالد پرلمن در سینما داشته و هر دو فیلم فروش متقاعدکننده ای داشتند ؛ اما ساخت قسمت سوم هرگز قطعی نشد . حال پس از گذشت ۱۱ سال ، قرار است ریبوت هل بوی با بازی دیوید هاربر در نقش پسر جهنمی و بازیگران دیگری چون میلا یوویچ بازسازی شود ؛ مراحل پیش تولید این فیلم از اواسط سال ۲۰۱۷ آغاز و چند ماه بعد وارد مرحله ی تولید شده است و قرار است در سال ۲۰۱۹ و در تاریخ ۱۲ آپریل (۲۳ فروردین ۹۸) اکران شود . دیوید هاربر که این اواخر در سریال چیزهای عجیب درخشید قرار است هل بوی ۳ باشد البته این اولین تجربه ی اون در سینما نیست ؛ هاریر پیش از این در فیلمهای جوخه انتحار و اکولایزر ایفای نقش کرده است .

هجدهمین جشن حافظ با رنگ و بویی تازه
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *