اولین تیزر تریلر فیلم Spider-man: Far from home منتشر شد + دانلود و تماشا

اولین تیزر تریلر فیلم Spider-man: Far from home منتشر شد . با جزییات بیشتر و تماشای اولین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اولین تیزر تریلر فیلم Spider-man: Far from home | اولین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: به دور از خانه را در دژم ببینید :

 

 

اولین تیزر تریلر فیلم Spider-man: Far from home منتشر شد . با جزییات بیشتر و تماشای اولین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه همراه مجله سینمایی دژم باشید . این فیلم ، داستان را پس از اتفاقات فیلم اونجرز: جنگ ابدیت و اونجرز ۴: آخر بازی ( که تریلر آن چندی پیش منتشر شد ) دنبال می کند و پیتر پارکر به زندگی عادی خودش بازگشته است . در ابتدای تریلر ، پیتر به همراه دوستان دبیرستانی‌اش به یک تور اروپایی می روند و در این تور ، مشخص می شود که او قصد ندارد از هویت مرد عنبکوتی استفاده کند ؛ اما با سر رسیدن نیک فیوری ( که یکی از کسانی بود که موقتا در فیلم جنگ ابدیت کشته شد ! ) میبینیم که پیتر باید باز هم لباس بر تن می‌کند ؛ آن هم لباسی جدید !

 

میزان فروش فیلمهای روی پرده در این هفته | ریاست همون سیدی بر گیشه
ادامه
اولین تیزر تریلر فیلم Spider-man: Far from home | اولین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: به دور از خانه
اولین تیزر تریلر فیلم Spider-man: Far from home | اولین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: به دور از خانه را در دژم ببینید !

 

پس از این نیز حضار شاهد چندین بخش مبارزه بودند و در انتها نیز شاهد جیک جیلنهال در نقش میستریو بودیم که حسابی از لباس و کاستوم اختصاصی وی تعریف شده است ! همچنان مشتاق دیدن تریلر نشده اید ؟! به هر حال باید بگویم که به نظر بنده و با توجه به تصاویر و اطلاعات منتشر شده ، تا به اینجا یکی از تقاضاهای بزرگ طرفداران انجام شده ؛ وجود بیشتر شخصیت MJ ( با بازی زندایا ) و ارتباط وی با اسپایدرمن ! شاید ارتباطی شبیه به گوئن-پیتر پارکر در کمیک داشته باشد و پیتر چون نمیتواند خودش به تنهایی دل MJ را به دست اورد ، زیر ماسک مرد عنکبوتی مخفی می شود و از این طریق با وی ارتباط میگیرد ! به هر حال ، فیلم اسپایدرمن: دور از خانه ، از همین الان فیلم هیجان انگیزی به نظر می‌رسد و باید دید که در ادامه چه پیش می آید .

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *