غبرستان حیوانات خانگی | تریلر جدید فیلم Pet Sematary 2019 منتشر شد

تریلر جدید فیلم Pet Sematary 2019 ( غبرستان حیوانات خانگی ) به کارگردانی کوین کالش و دنیس ویدمایر منتشر شد . با جزییات بیشتر و تماشای آنلاین تریلر همراه دژم باشید ؛

 

غبرستان حیوانات خانگی | تریلر جدید فیلم Pet Sematary 2019 به کارگردانی کوین کالش و دنیس ویدمایر

 

 

تریلر جدید فیلم Pet Sematary 2019 ( غبرستان حیوانات خانگی ) منتشر شد . این فیلم به کارگردانی کوین کالش و دنیس ویدمایر ، داستان یک دکتر و خانواده‌اش را روایت می کند که یک مقبره‌ی عجیب و ترسناک پیدا می کنند و پس از وارد شدن به آن ، شیطانی ترسناک را از آن خارج می کنند .

 

غبرستان حیوانات خانگی | تریلر جدید فیلم Pet Sematary 2019 منتشر شد
این فیلم اقتباسی‌ست از یک کتاب در ژانر ترسناک اثر استیو کینگ به همین نام که در سال ۱۹۸۳ منتشر شده است و در توضیح نام عجیب آن آمده : واژه cemetery در زبان انگلیسی به معنای قبرستان است ؛ اما کینگ به عنوان یک اسم خاص از املای متفاوت Sematary بهره جسته است ؛ به همین سبب ، در ترجمه فارسی هم از واژه خاص غبرستان به جای قبرستان استفاده شده است . 

 

این فیلم از روی اثری به همین نام نوشته‌ی استفن کینگ ساخته شده ؛ در واقع غبرستان حیوانات خانگی ( Pet Sematary ؛ غبرستان اشتباه نیست ! ادامه متن را بخوانید تا متوجه شوید ) یک کتاب در ژانر ترسناک اثر استیو کینگ است که در سال ۱۹۸۳ منتشر شده است و در توضیح نام عجیب آن آمده : واژه cemetery در زبان انگلیسی به معنای قبرستان است ؛ اما کینگ به عنوان یک اسم خاص از املای متفاوت Sematary بهره جسته است ؛ به همین سبب ، در ترجمه فارسی هم از واژه خاص غبرستان به جای قبرستان استفاده شده است . 

فیلم بازگشت لپرکان به کارگردانی استیون کوستنسکی ساخته می‌شود
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *