تحلیل تریلر دارک فینیکس | آیا به بهبود مردان اکس امیدی هست ؟

چندی پیش تریلر دارک فینیکس ( اکس من : دارک فینیکس ) منتشر شد که در آن ، شاهد چالش جدید مردان اکس در مبارزه با یکی از همنوعانشان بودیم ؛ ولی با انتشار این تریلر بحثهای زیادی راه افتاد ؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم که تریلر مردان اکس جدید را برای شما موشکافی کنیم ؛ با تحلیل تریلر دارک فینیکس در مجله سینمایی دژم همراه ما باشید :

تحلیل تریلر مردان اکس جدید ( اکس من : دارک فینیکس )

اینکه یکی از افراد خوب به یک باره به قدرت بسیار برسد و به قول برخی بد شود ، داستان عجیب و تازه ای نیست و در طول تاریخ داستانهای کمیک بوکی و همچنین سینمای هالیوودی به دفعات بسیار تکرار شده است ؛ اما چیزی که اهمیت دارد کمیت تکرار یک موضوع نیست بلکه کیفیت آن است . قطعا فاکس با در نظر داشتن تمام این موضوعات ، دست بر بازسازی مردان اکس گذاشت و توانست با ساخت فیلم روزهای گذشته آینده ، مسیر فیلمهای مردان اکس را بیش از پیش مرتب کند و کاراکترهای خودش را از لحاظ شخصیتی ارتقا بخشد ؛ اما موضوع اصلی اینجاست که وقتی یک عنوان بازسازی می شود ، حتما دلیل بر ان نیست که ان عنوان قرار است بهتر شود ! چه بسا بازسازیهایی بودند که نام و شهرت عناوین قبل از خود را زیر سوال بردند ؛ خب ، مردان اکس جزو این نوع از بازسازیها نبوده ولی باید گفت که مردان اکس : اپوکالیپس کمی طرفداران را ناامید کرد .

 

ماری کالوین تک چشم از آرش عامل ، به سوی جولیا رابرتز و ردفورد پیر و اسلحه
ادامه
تحلیل تریلر دارک فینیکس ( اکس من : دارک فینیکس )
با انتشار تریلر دارک فینیکس بحثهای زیادی راه افتاد ؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم که تریلر مردان اکس جدید ( اکس من : دارک فینیکس ) را برای شما موشکافی کنیم .

 

خب ؛ حال از اپوکالیپس مدت زیادی گذشته و همانطور که در انتهای کار دیدیم ، شخصیت جین ( همان دارک فینیکس خودمان ) نشان داد که قدرت بینهایتش میتواند اساطیر و خدایان را نیز نابود کند . حال در تریلر دارک فینیکس ، دیدیم که این قدرت سبب شده تا جین خودش را گم کند و نتواند کنترلی بر روی قدرت بی انتهایش داشته باشد . این موضوع چالش بزرگی را پیش روی دوستان و همکاران جین گذاشته و ساز و کار آنها با این موضوع ، قطعا برای طرفداران جذاب خواهد بود ؛ اما به شخصه احساس می کنم که کمپانی فاکس دوباره به سمتی حرکت می کند که پیش از این نیز در حال حرکت به سمت آن بود ؛ گرچه اکنون برای نظردهی زود است اما میتوان کلیت را تا حدودی پیشبینی کرد . از تریلر این فیلم حدس میزنم که اگرچه روابط میان شخصیتها به خوبی روایت شده است ؛ اما فاکس نخواهد توانست که موفقیت اولین فیلم این بازسازی را جبران کند . بهرحال ، به عنوان یک طرفدار دنیای فیلمهای کمیک بوکی ، امیدوارم که خلاف نظرم ثابت شود .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *