تحلیل آخرین تیزر فیلم اونجرز: اندگیم | چه شده؛ چه خواهد شد؟

با تحلیل آخرین تیزر فیلم اونجرز: اندگیم همراه دژم باشید ؛ این تیزر با اینکه تنها ۳۰ ثانیه بود ؛ اما اطلاعات هیجان انگیزی و بعضا ترسناکی را به ما داد که شاید خبر از تاریکترین فیلم مارول بدهند !

 

تحلیل آخرین تیزر فیلم اونجرز: اندگیم | قبل از هر چیز ، این تیزر را دوباره با یکدیگر میبینیم :

 

 

خب ؛ احتمالا شما هم در اولین سکانس تیزر شاهد تخلیه بودن شهر نیویورک بودید ؛ اما اولین تفاوتی که این تیزر با تریلر قبلی دارد این است که صحنه‌های کاملا جدیدی را می‌بینیم . ولی در اصل محتویات این صحنه‌هاست که بسیار بسیار متفاوت‌تر از دنیای ناامیدی‌ست که در تریلر فیلم دیدیم . در واقع ، در این تیزر ۳۰ ثانیه‌ای ، شاهد انتقام‌جویانی هستیم که هیچ چیزی برای از دست دادن ندارند و به قصد نابود کردن ثانوس ، در حال جمع کردن تمام قوای خود هستند ؛ حتی تونی و نبیولا که در فضا سرگردان بودند نیز در حال ساخت و یا تعمیر یک وسیله‌ی نامشخص هستند . یک زره برای نجات ؟ چه کسی میداند !

 

تماشا کنید : دومین تریلر فیلم Captain Marvel منتشر شد
ادامه
تحلیل آخرین تیزر فیلم اونجرز: اندگیم
آیا تونی با هوش و درایت خود ، خودش را نجات می‌دهد یا کسی به کمکش خواهد آمد ؟

 

از نکات دیگر این تیزر می توان به این موضوع اشاره کرد که مشخص شده مدت زمان تقریبا زیادی از کاری که ثانوس با دنیا کرد می گذرد و به نظر می رسد که مردم باقیمانده‌ی دنیا در حال تلاش برای کنار آمدن با شرایط‌اند ؛ با توجه به سخنان استیو و پوسترهایی که روی دیوار میبینیم ، مشخص است که عده‌ای همین الان هم با این موضوع کنار آمده اند و در حال عادت کردن به آن هستند !

 

تحلیل آخرین تیزر فیلم اونجرز: اندگیم | کاپیتان سپر قدیمی‌اش را به دست کرد و آماده‌ی نبرد شد ؛ نبردی که از نوع انتقام است !

 

از دیگر اطلاعات آخرین تیزر فیلم اونجرز: اندگیم ، می توان به دیدارهای اونجرز با یکدیگر و با دیگر افراد ناشناس اشاره کرد ؛ اولین دیدار و تجمع ، در مقر اصلی انتقام جویان است که به نظر می رسد گروه در حال استقبال از کسی هستند یا شاید در حال نظاره کردن یک خطر بزرگ ! دیدار دوم اما در جایی شبیه به فرودگاه و آشیانه‌ی هواپیما است که نشان از سفر اونجرز با جت اختصاصی‌شان یا شاید حتی با شخص خاصی باشد .

 

خب ، مشخص شد که اسکات از دنیای کوانتومی خارج شده و به کمک انتقام جویان شتافته است !

 

شاید هم قضیه مربوط به کاپیتان مارول است ؛ زیرا که این کاراکتر قبل از تبدیل شدن به یک ابرقهرمان ، خلبان حرفه‌ای ارتش بوده . اما به غیر از دیدارهای گروهی ، شاهد دو دیدار تکی نیز هستیم ؛ یکی از آنها راکت راکون است که تنها در یک صحنه حضور دارد و یک در را باز می کند که به نظر می رسد کلبه‌ای چوبی‌ست در یک باغ . دومین و شاید اصلی‌ترین دیدار تکی نیز ثور است که به نظر می رسد تنهایی به سراع ثانوس آمده !

 

جهان مک دونا ؛ از لی نین تا میزوری
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *