تاخیر در تاریخ اکران قسمت جدید کینگزمن | ولنتاین ۲۰۲۰ را با جاسوسان بگذرانید

به تازگی تاخیری نه چندان کوتاه در تاریخ اکران قسمت جدید کینگزمن صورت گرفته و این فیلم به ولنتاین ۲۰۲۰ منتقل شده است ! با جزییات بیشتر از این خبر و معرفی فیلم همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

تاخیر در تاریخ اکران قسمت جدید کینگزمن | ولنتاین ۲۰۲۰ را با جاسوسان بریتانیایی بگذرانید !

 

با توجه به اطلاعات جدیدی که از تاریخ اکران قسمت جدید کینگزمن به دست آمده ، متوجه شدیم که این فیلم که قرار بود در تاریخ نامعلومی در ۲۰۱۹ عرضه شود ، به روز ولنتاین ۲۰۲۰ ( ۱۴ فبریه ) موکول شده است . گفتنی است که چندی پیش سایت خبری کولایدر اطلاعات جدیدی از فیلم پیشینه‌ی کینگزمن به دست آورد ؛ این اطلاعات ، خبر از ساخت فیلمی جداگانه میدهد که قرار است به گذشته‌ی Kingsman سفر کند و این دنیای دیوانه را کندوکاو کند ؛ گفته شده که این فیلم با شعار ” مردی که کینگزمن خواهد شد ” ساخته خواهد شد ؛ همچنین درباره‌ی سومین قیمت Kingsman ، گفته شده که این فیلم با بازگشت تارون اگرتون همراه است که البته با توجه به سخنان اخیر وی در این باره کمی ضد و نقیض است ! احتمالا به زودی خبرهای بیشتری از این فیلم بشنویم یا تریلری از آن مشاهده کنیم .

 

هزارپا رکورد فروش افتتاحیه‌ی سینمای ایران را زد / کمدی‌ها می‌فروشند !
ادامه

تاخیر در تاریخ اکران قسمت جدید کینگزمن | ولنتاین ۲۰۲۰ را با جاسوسان بریتانیایی بگذرانید !

 

به غیر از تاریخ اکران ، تنها چیزی که تا به امروز با قاطعیت از این فیلم می‌دانیم ، این است که قسمت سوم کینگزمن به کارگردانی متیو وان ساخته می‌شود که قبلا مسئول کارگردانی و ساخت نسخه‌ی اول بود‌ . مجموعه‌ی Kingsman از روی کامیکی به همین نام نوشته‌ی مارک میلار ساخته شده است و قسمت اول آن با فروش ۴۰۰ میلیون دلاری و نمرات بسیار بالا از سوی منتقدان تقدیر شد . قسمت دوم فیلم نیز سال پیش عرضه شد که نتوانست در نمرات موفقیت زیادی کسب کند ؛ اما در فروش تقریبا همانند نسخه‌ی اول موفق بود . به هر حال ، امید می رود که قسمت سوم این فیلم و پیشینه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده ، بتواند مثل قسمت اول موفق ظاهر شود .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *