تاریخ اکران ققنوس سیاه و تاریخ اکران گمبیت تغییر کرد

چندی پیش برای شما اولین تریلر فیلم اکس من : ققنوس سیاه را آماده کردیم ؛ حال پس از گذشت زمان بسیار کوتاهی از انتشار این تریلر ، گفته شده که تاریخ اکران فیلم جدید اکس من تغییر یافته است ! علاوه بر تغییر تاریخ اکران ققنوس سیاه ، تاریخ اکران گمبیت نیز توسط کمپانی فاکس عوض شده است . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید .

با خریده شدن فاکس توسط دیزنی دیگر حالا منتظر ادغام انتقام جویان با مردان (و زنان) ایکس هستیم؛ طرفداران به فیلم ققنوس سیاه امید زیادی داشتند و این فیلم قرار بود در تاریخ ۱۴ فبریه ۲۰۱۹ (۲۵ بهمن ۹۷) اکران بشود؛ اما دو روز بیشتر از زمان انتشار نخستین تریلر این فیلم نگذشته که کمپانی فاکس قرن بیستم در اقدامی عجیب تاریخ اکران ققنوس سیاه را به تعویق انداخت. همانطور که در تریلر و پوستر فیلم مشاهده کردیم تاریخ این فیلم همان تاریخ قبلی مصادف با ولنتاین بود؛ اما اگر عاشق این فیلم هستید، باید چند ماه بیشتر صبر کنید! طبق گزارش وبسایت ددلاین، تاریخ اکران ققنوس سیاه به ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۷ خرداد ۹۸) تغییر یافت. شاید این کار به دلیل فروش بهتر این فیلم در تابستان باشد. همچنین به نظر می رسد استقبال از تریلر فیلم “ققنوس سیاه” بسیار بالا بوده و در چین، بیش از ۴۴ میلیون بازدید داشته است.

 

فیلم زندگینامه ی Leonard Bernstein توسط بردلی کوپر ساخته می شود .
ادامه

تاریخ اکران ققنوس سیاه و تاریخ اکران گمبیت

 

با این حال این تغییر تاریخ بزرگترین معامله نیست در همین حال بهبود یابی فیلم “گمبیت” زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد تاریخ اکران گمبیت بار دیگر به عقب افتاد و درسال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.  گمبیت یک فیلم ابرقهرمانی در دست ساخت برپایه شخصیتی به همین نام در مارول کامیک است. گمبیت به عنوان چهاردهمین بخش از مردان ایکس در نظر گرفته شده است. این فیلم نوشته جاشوا زتومر است که بر پایه داستانی از شخصیت ساز آن یعنی کریس کلیرمونت به وجود امده است. چنینگ تیتوم به عنوان بازیگر این شخصیت در فیلم بازی خواهد کرد. توانایی های او شامل ایجاد، کنترل و دستکاری ذهنی انرژی جنبشی است؛ او همچنین دانش و مهارت بالایی در پرتاب کارت، هنرهای رزمی و استفاده از سلاح چوبی دارد. این ابرقهرمان اولین بار با بازی تیلور کیچ در فیلم “خاستگاه مردان ایکس: ولورین” ظاهر شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *