تاریخ اکران جیمز باند بعدی و تاریخ اکران سریع و خشن ۹ تغییر کرد

به تازگی و با اعلام رسمی شرکتهای سازنده و ناشر ، تاریخ اکران جیمز باند بعدی و تاریخ اکران سریع و خشن ۹ تغییر کرده است . با جزییات بیشتر از این خبر همراه ما باشید :

 

آخرین فیلم جیمز باند با مشکلات زیادی روبرو شد ؛ از خروج دنی بویل تا تغییر دو، سه باره‌ی تاریخ اکران و پیوستن کری فوکوناگا به پروژه ؛ البته که این موضوع با این غلظت برای قسمت جدید سریع و خشن صدق نمی کند اما این فیلم هم کم مشکل نبود . از این موضوعات که بگذریم به تاریخ اکران این دو فیلم می رسیم ؛ به تازگی و با اعلام رسمی شرکتهای سازنده و ناشر ، تاریخ اکران جیمز باند بعدی و تاریخ اکران سریع و خشن ۹ تغییر کرده است . باند ۲۵ در ۸ اپریل ۲۰۲۰ ( ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ) به روی پرده‌ی سینماها می رود و پس از آن ، فیلم F&F 9 در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ ( ۲ خرداد ۱۳۹۹ ) اکران خواهد شد . با توجه به فاصله‌ی تقریبا یک سال و اندی که تا اکران این دو فیلم باقی مانده و تاخیری که در اکرانشان صورت گرفته ، متوجه شدیم که این فیلمها همچنان به مراحل ساخت و فیلمبرداری نرسیده اند و همچنان درگیر مشکلات پیش‌ساخت هستند ‌. 

 

فیلم مستقلی از شخصیت Silk از کمپانی مارول ساخته می شود
ادامه

 

باید ذکر کنیم که قطعا خروج دنی بویل از بیست و پنجمین فیلم از مجموعه‌ی جیمز باند خبری بسیار ناراحت‌کننده بود ؛ زیرا سازندگان فیلم برای یافتن کسی که بتواند کارگردانی آخرین جیمز باند را بر عهده بگیرد بسیار تلاش کرده بودند و در آخر ، این کارگردان بر اثر اختلافات ایدئولوژیکی و خلاقیتی از پروژه جدا شد‌‌ . اما حال که کارگردانی همچون کری فوکوناگا ساخت این فیلم را بر عهده گرفته ، می‌توان با خیالی آسوده به آینده‌ی این سری نگاه کرد ؛ مخصوصا با توجه به تاخیری که در مراحل ساخت و اکران فیلم صورت گرفته .

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *