قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts | تاریخ اکران جانوران شگفت انگیز ۳ به تعویق افتاد

با توجه به اطلاعات جدیدی که از قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts منتشر شد ، مشخص شده که وارنر قرار است تاریخ اکران جانوران شگفت انگیز ۳ را عقب بیاندازد . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

تاریخ اکران جانوران شگفت انگیز ۳ به تعویق افتاد | اطلاعات جدید از قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts

 

با توجه به اطلاعات جدیدی که از قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts منتشر شد ، مشخص شده که وارنر قرار است تاریخ اکران جانوران شگفت انگیز ۳ را عقب بیاندازد ؛ این فیلم که ابتدا قرار بود در جولای امسال شروع به ساخت کند ، به علت مشکلاتی در مراحل پیش‌ساخت فیلم به تعویق افتاد و به همین دلیل ، مشخص شد که تاریخ اکران نیز کمی عقب‌تر از موعد از پیش تعیین شده خواهد بود ‌. گرچه مشخص نیست که این فیلم دقیقا در چه تاریخی عرضه می شود ؛ اما اعلام اینکه تا پاییز ۱۳۹۸ باید منتظر شروع ساخت فیلم باشیم ، مشخص می کند که قرار نیست به این زودی این فیلم مورد انتظار را ببینیم .

 

پوستر جدیدی از فیلم Glass منتشر شد
ادامه
تاریخ اکران جانوران شگفت انگیز ۳ به تعویق افتاد | اطلاعات جدید از قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts
تاریخ اکران جانوران شگفت انگیز ۳ به تعویق افتاد | اطلاعات جدید از قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts

 

جانوران شگفت انگیز نام یکی از کتابهای سال اول مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز ( در دنیای هری پاتر ) است که در همان بطن ورود به دانش آموزان داده می‌شود. این کتاب نوشته نیوت اسکمندر است (شخصیت اصلی فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها) و توسط وی گرداوری شده . کتاب در واقع دایره‌المعارفی ست از بیشتر موجوداتی که در دنیای جادویی هری پاتر حضور دارند و نیوت در طی سالها مشقت و سختی توانسته این اطلاعات را به دست آورد. باید گفت که داستانهای نیوت در واقع آن قدر ها هم که در نسخه‌ی سینمایی مشاهده می‌کنید هیجان انگیز نیست و وی زندگی تقریبا ساده‌ای داشته و فقط یک ماجراجو بوده که نتیجه‌ی سالها مشاهده‌ی دنیای اطرافش را به صورت یک کتاب درآورده

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *