تصاویر جدید و تاریخ انتشار فصل سوم True Detective منتشر شد

تصاویر و اطلاعات جدید و تاریخ انتشار فصل سوم True Detective ( فصل سوم کاراگاه حقیقی ) مشخص شد . با تحلیل و بررسی این اطلاعات همراه مجله سینمایی دژم باشید .

تصاویر و اطلاعات جدید و همچنین تاریخ انتشار فصل سوم True Detective ( فصل سوم کاراگاه حقیقی ) مشخص شد و این سریال قرار است از ۱۳ ژانویه سال دیگر ( سه ماه دیگر ) در ۸ قسمت شروع به پخش کند . سریال کاراگاه حقیقی که فصل اول آن با بازی متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون توانست غوغا کند و نظر منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند ، با پخش فصل دوم کمی افت پیدا کرد و به نظر می‌رسید که ساخت فصل سوم برای محبوبیت کل این سری ریسک بالایی داشته باشد ؛ اما شبکه HBO نه تنها به این موضوع توجهی نکرده ؛ بلکه دوباره قرار است دیوانگی‌هایش را از سر بگیرد ! باید دید که در ادامه چه پیش خواهد آمد و آیا شاهد بازگشت شکوهمندانه ی کاراگاه حقیقی به صحنه ی تلویزیون هستیم یا خیر .

 

تاریخ انتشار فصل سوم True Detective معلوم شد
تصاویر و اطلاعات جدید و تاریخ انتشار فصل سوم True Detective ( کاراگاه حقیقی ) مشخص شد . آیا این فصل می تواند موفقیت فصل اول را تکرار کند ؟!

 

تاریخ انتشار فصل سوم کاراگاه حقیقی

 

همانطور که قبلا گفتیم ، تیزر جدیدی از فصل سوم True Detective منتشر شد که بسیار پر رمز و راز و کمی هم دلهره آور بود و به نوعی در چندین زمان روایت می‌شد . در تیزر ذکر شده و تصاویر جدید نیز می‌توانید مشاهده کنید که شخصیت اصلی ( ماهرشالا علی ) به نوعی داستان گذشته‌ی خود را روایت می‌کند ( شاید چیزی شبیه به فصل اول این سریال ) و گفته شده که داستان سریال قرار است در سه بازه‌ی زمانی مختلف روایت شود . فصل سوم کاراگاه حقیقی توسط جرمی سالنیر کارگردانی می‌شود و نیک پیزولاتو که خالق این سری است ، مشغول نویسندگی فصل سوم True Detectuve می‌باشد .

 

تاریخ اکران قانون مورفی مشخص شد | پاییز و فیلم جدید رامبد جوان
ادامه
تاریخ انتشار فصل سوم True Detective ( کاراگاه حقیقی ) مشخص شد
اطلاعات جدید و تاریخ انتشار فصل سوم True Detective ( کاراگاه حقیقی ) نشان از بازگشت HBO به صحنه دارد !
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *