بیوگرافی جک بلک | کمدینی قهار که نمی توانید به او نخندید !

با بیوگرافی جک بلک همراه دژم هستید؛ آقای جک بلک ، بازیگر نقش گالیور ، یکی از کمدین هایی‌ست که نخندیدن به آنها سخت است. یه چیزی شییه به مهران غفوریان خودمان در سینمای ایران! مهم نیست فیلمی‌ضعیف بازی کند یا فیلمی‌ پرفروش و قوی؛ شما همانقدر که در برابر غفوریان مقاوم هستید، در برابر جک بلک نیز می‌باشید؛ که البته این مقدار به صفر و گاها منفی می‌رسد!

 

بیوگرافی جک بلک

 

جک بلک
قد : متوسط / وزن : بالا / بامزگی : بیش از حد !

 

شروع کار کمدین محبوب

پاندای کونگ فو کار، گالیور، کینگ کونگ و … باعث شد که منتقد بزرگ و سختگیر سینمای جهان، آقای راجر ایبرت، بارها از جک بلک تعریف و تمجید کند و حتی برای یک از فیلمهایش به او لقب بهترین بازیگر سال را بدهد! بلک را معمولا با درشتی، قد متوسط، ته ریش، موی بلند و از همه مهمتر گیتار برقی می‌شناسیم! جک بلک در سال ۱۹۶۹ به دنیا آمد و از سن پایین، استعداد خود را برای خنداندن در معرض نمایش قرار داد. به همین ترتیب بود که وی در سال ۱۹۸۲ و در زمانی که تنها ۱۳ سال داشت، وظیفه‌ی بازی در یک تبلیغ تلویزیونی برای یک بازی رایانه‌ای را بر عهده بگیرد. به همین سبب، جک به جعبه‌ی جادویی و سپس به پرده‌ی نقره‌ای علاقه‌مند شد و شروع به تلاش کرد. اولین فعالیت بزرگسالانه‌ و حرفه‌ای جک بلک در عرصه‌ی بازیگری مربوط می‌شود به سریال life goes on و پس از آن سریال‌هایی هم انند آقای شو، کاخ طلایی و The X-Files. پس از این سریال‌ها او شروع کرد به نقش‌آفرینیهای کوچک در فیلمهای سینمایی‌ای همچون mars attackes, airborn, waterworld, the cable guy و فیلم راه رفتن مرد مرده از تیم‌ رابینز.

 

بیوگرافی هیلی استاینفلد | بددهنی که در لبه‌ی ۱۷ سالگی گیر افتاد
ادامه
بیوگرافی جک بلک بازیگر نقش گالیور
با بیوگرافی جک بلک همراه دژم هستید ؛ آقای جک بلک ، بازیگر نقش گالیور ، یکی از کمدین هایی‌ست که نخندیدن به آنها سخت است !

 

شهرت و تغییر مسیر بازیگر نقش گالیور

اما این فیلم وفادارانه در سال ۲۰۰۰ بود که سبب شد جک بلک به مخاطبان سینمای‌ کمدی شناخته شود. پس از آن او در کمدی‌هایی همچون هال ظاهربین، سال اول و سفرهای گالیور ایفای نقش کرد. پس از این فیلمها، در سال ۲۰۰۳ جک بلک به علت سابقه‌ای که در موسیقی و کمدی داشت، به فیلم مدرسه‌ی راک پیوست و عملکرد او آن‌قدر خوب بود که برای این فیلم نامزد جایزه‌ی گلدن گلوب شد. سپس این شانس نصیب او شد که در بازسازی فیلم کینگ کونگ در سال ۲۰۰۵ شرکت کند. جک بلک با نقش‌افرینی و صداگذاری در سری فیلمهای پاندای کونگ فو کار بار دیگر ثابت کرد که برای خنداندن ساخته شده است! نقش‌آفرینی او به جای پاندای پرخور و ورزشکار دوست داشتنی ما بسیار به مذاق طرفداران خوش آمد و سبب شد که وی تا سال ۲۰۱۶ و اخرین فیلم از این سری، صداگذار پاندای عزیزمان بماند! پس از آن نیز با بازی در فیلم برنی بود که باز هم‌برای جایزه گلدن گلوب نامزد شد و همین فیلم بود که راجر ایبرت را وا داشت تا از بازی جک بلک به عنوان یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های سال یاد کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *