اونجرز: انتهای بازی | حضور یک شخصیت قدیمی در فیلم تایید شد!

بندکیت وونگ که بازیگر نقش وونگ یا همان دستیار و کتابدار دکتر استرینج در دنیای مارول است ، تایید کرد که در فیلم اونجرز: انتهای بازی برای نقش‌آفرینی دوباره در نقش خود بازمیگردد !

 

تایید حضور بندیکت وونگ ( بازیگر نقش وونگ ) در اونجرز: انتهای بازی !

 

یکی از شخصیتهایی که سرنوشتشان از همان ابتدای فیلم جنگ ابدیت به فراموشی سپرده شد ، شخصیت Wong بود که پس از درگیری دکتر استرینج و مرد آهنی با نوچه‌های ثانوس ، دیگر اثری از او دیده نشد و در انتها نیز نفهمیدیم که زنده است یا مرده ! به تازگی اما بازیگر این نقش یعنی بندیکت وونگ در مصاحبه‌ای اعلام کرده که این کاراکتر فرعی محبوب قرار است برای نقش‌آفرینی‌ای “مرگبار” به اونجرز: انتهای بازی بازگردد . این موضوع قطعا برای طرفداران دنیای دکتر استرینج جذاب است زیرا اگر شاهد وجود Wong در فیلم باشیم ، احتمال وجود دیگر جادوگر دنیای دکتر استرینج که یاغی شد و دست به کارهای خودسرانه زد نیز وجود دارد ؛ یادتان هست از که حرف می‌زنیم ؟!

 

بندیکت وونگ در اونجرز: انتهای بازی
بندیکت وونگ در اونجرز: انتهای بازی نقش‌افرینی می‌کند ! نظرتان دراین‌باره چیست ؟!

 

در اونجرز: انتهای بازی ، بیشتر بازیگران دنیای سینمایی مارول و به خصوص بازیگران فاز سوم از جمله رابرت داونی جونیور ، کریس همسورث ، مارک رافلو ، کریس ایوانز ، اسکارلت جوهانسون ، بندیکت کامبربچ ، تام هالند ، چدویک بوزمن ، الیزابت اولسن ، کریس پرت ، زویی سالدانا و جاش برولین به ایفای نقش خواهند پرداخت . داستان دوگانه بینهایت ( اونجرز جنگ بینهایت و اونجرز ۴ ) از جایی شروع میشود که تانوس (تایتان دیوانه و قدرتمند) اقدام به جمع آوری سنگهای بینهایت میکند و همانطور که دیدیم ، در جنگ بینهایت ، ثانوس توانست هر ۵ سنگ را به دست آورد و نیمی از جمعیت کل جهان را نابود کند ! حال باید دید در قسمت بعدی اونجرز چه پیش می‌آید … .

 

تاریخ پخش فصل هشتم گیم او درونز مشخص شد + اطلاعات بیشتر
ادامه

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *