بروس درن جایگزین برت رینولدز در فیلم جدید کارگردان پالپ فیکشن شد

پس از فوت ناگهانی برت رینولدز ، فیلم جدید کارگردان پالپ فیکشن (کوئنتین تارانتینو) به نام روزی روزگاری در هالیوود به دنبال جایگزینی برای وی می‌گشت . حال به نظر می‌رسد که این جایگزین پیدا شده است ؛ آقای بروس درن جایگزین برت رینولدز شد ؛ درن که قبلا بازیگر جنگوی رها شده و بازیگر هشت نفرت انگیز بود !

برت رینولدز درگذشت؛ آن هم در حالی که در هیچ یک از صحنه هایش در فیلم جدید کارگردان پالپ فیکشن ایفای نقش نکرده بود؛ به همین دلیل هم او دست روی بروس درن ( از بازیگران قدیمی فیلمهایش ) گذاشته است؛ کسی که به عنوان بازیگر دو فیلم از سری فیلمهای تاراتینو شناخته می‌شود؛ یکی بازیگر جنگوی رها شده و دیگری بازیگر هشت نفرت انگیز !

 

فیلم جدید کارگردان پالپ فیکشن | بروس درن

 

از بازیگران تازه‌نفس فیلم جدید تارانتینو می‌توان حبه لورنزا ایتزو، لنا دانهم، آستین باتلر و مایا هاوک اشاره کرد که چند هفته پیش به فیلم پیوستند. موج عظیمی از بازیگران نام‌آشنا مثل لئوناردو دی‌کاپریو، مارگو رابی، برد پیت، آل‌پاچینو، داکوتا فنینگ، دیمین لوئیس، نیکولاس هموند، کلیفتن کالینز جونیور، لوک پری و کیث جفرسن نیز به این پروژه اضافه شده اند. تارانتینو مدتی بود برای فیلمش به دنبال بازیگرانی برای ایفای نقش شخص چارلز منسون (رهبر فرقه‌ی منسون) و همچنین بازیگری برای ایفای نقش “بروس لی” معروف بود که تا به حال یکی از آن‌ها پیدا شده است!

 

متیو رابینسن نوشتن فیلمنامه فیلم لبه ی فردا ۲ را بر عهده گرفت
ادامه

فیلم جدید کارگردان پالپ فیکشن

 

داستان فیلم جدید کوئنتین تارانتینو بسیار مرموز است اما گفته شده که قرار است بر روی قتل اسرارآمیز شارون تیت و چهار نفر از دوستانش توسط فرقه‌ی پیروان چارلز منسون متمرکز باشد. برای مدتی قرار بود که فیلم در سالگرد این حادثه اکران شود که البته تاریخ اکران آن تغییر یافت. فیلم جدید تارانتینو به احتمال زیاد دیوانگی، اغراق‌آمیزی و خشونت تصنعی فیلمهای قبلی‌ دنیای خودش را تکرار می‌کند و با بازیگران جدید و محبوبی که به پروژه پیوسته‌اند، باید گفت که در صورت موفقیت، این فیلم قطعا یکی از بهترین کارهای تارانتینو در سینما خواهد شد. 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *