برترین فیلم های ابرقهرمانی ۲۰۱۸ | وقتی مارول دی سی را شکست میدهد !

سال ۲۰۱۸ هم مثل چند سال اخیر ، سال سینمای ابرقهرمانی با باکس آفیس های نجومی بود اماسوال این است که  آیا بالاخره مارول دسی را برای همیشه شکست میدهد ؟ این شما و این برترین فیلم های ابرقهرمانی ۲۰۱۸ ؛

 

 با اینکه به اواخر سال ۲۰۱۸ نزدیک میشویم ولی سینمای کمیک بوکی یا ابرقهرمانی هنوز کارش با امسال تمام نشده تقریباً تمام فیلمهای مارول و دی سی به جز آکوامن اکران شده پس بیایید آکوامن را استثنا کنیم امروز برترین فیلم های ابرقهرمانی ۲۰۱۸ را به شما معرفی خواهیم کرد همراه ما باشید ؛

 

۷- ونوم

 

وقتی همه را نا امید میکنید میشوید در واقع همان کاری را انجام میدهید که ونوم با هم با مخاطبان سینما و هم با هوادارانش کرد ! داستان از جایی شروع میشود مارول هوس میکند ونومی که تام هاردی و وودی هارلسون را همراه خودش دارد وارد دنیای دیزنی کند به همین خاطر ۴۰ دقیقه از فیلم را در تدوین میسوزاند تا رده ی سنی اسپایدرمن به ونوم بخورد ! از شواهد مشخص است که ونوم در مرحله ی پیش تولید تا این حد شکست خورده نبوده آنها یک کمیک از استوری بردهای فیلم منتشر کردند که از کل فیلم منتشر شده قابل تامل تر بوده !

 

کارول سوزان جین دنورز هستم! | معرفی کاپیتان مارول از دنیای مارول
ادامه

ونوم  فیلم های ابرقهرمانی

 

۶-مرد مورچه ای و زنبورک

 

نکته جالب در مورد این فیلم فوق العاده متوسط منتقدان دوستش داشتند ! نمیدانم این فیلم را دیده اید یا نه اما مرد مورچه ای اصلاً فیلم قدرتمندی نیست حتی داستان فیلم نه تنها چیز جدیدی نیست بلکه به شدت به عنوان یک ابرقهرمانی کلیشه ای است ! ترجیح میدهم بیش از این درموردش صحبت نکنم !

 

مرد مورچه ای و زنبورک

 

۵-ددپول ۲

 

ددپول ۲ دقیقاً به همان اندازه و گاهاً مفرح تر از ددپول یک بود اما حتی فکرش را هم نکنید چیزی که اولین بار به شما داد را بدهد ؛ روایت داستانی شلخته ، حجم فراوان کمدی ناب اما تکراری یک بلاک باستر خوش فروش از ددپول ساخته که توانست جلوی فروش لشکر بر باد رفته ی انتقامجویان را بگیرد !

 

 

۴ – مرگ سوپرمن 

اگر فکر میکردید که انتهای این لیست با فیلمهای دی سی پر میشود سخت در اشتباهید ! امسال دی سی کمترین فعالیت سینماییش را داشته اما دلیل نمیشود همه ی این آثار ضعیف باشد ؛ انیمیشن مرگ سوپرمن آنقدر جذاب است که شک دارم جایش در رتبه ی چهارم این فیلم باشد !

 

مرگ سوپرمن

 

۳- پلنگ سیاه 

 

صادقانه بگویم ! دلایل اینکه منتقدان و همه اینقدر از پلنگ سیاه راضی بودند فقط کیفیت خوب فیلمنامه و موضوعات سینمایی نیست . در دنیای سینمایی مارول پلنگ سیاه ساختار شکن است ؛ وقتی یک قهرمان در هالیوود سیاهپوست باشد و فیلمنامه طوری تنظیم شده باشد که آمریکایی ها در آن دردسر بسازند و غیرآمریکایی ها حلش کنند میشود ساختار شکنی جذاب ! اما انصافاً پلنگ سیاه به قدر کفایت جذاب است که در رتبه سوم این لیست باشد !

 

Ms Marvel : مارول برای شخصیت کمیک‌بوکی مسلمان خود برنامه‌های بسیاری دارد !
ادامه

پلنگ سیاه و برترین فیلم های ابرقهرمانی

 

۲- بتمن نینجا

فکر میکنم تا الان متوجه شده اید که خبری از شکست دی سی نیست ! این انیمیشن از نظر سبک بصری حتی از انیمیشنهای سه بعدی دیزنی چندین قدم جلوتر است ؛ برای وصفش از یک جمله استفاده میکنم ؛ فکر کنید صورتگران چینی قرار است بتمن را در افسانه هایشان بکشند !

 

بتمن نینجا و نبرد ماورل دی سی

 

 

۱- انتقامجویان : جنگ بی نهایت 

 

کماکان در صدر بهترین فیلمهای ابرقهرمانی ۲۰۱۸ قرار دارد ؛ داستان ادامه دار تانوس و نبرد او با تمام لشکر اونجرز خستگی ۱۰ ساله ی دیزنی را از تنشان به در کرد ! تنها نکته این فیلم این است که همه کسانی که میخواهند ببینندش دوستش خواهند داشت اما فکر اینکه برای بار سوم این فیلم را ببینید آزارتان میدهد

 

جنگ ابدیت برترین فیلم های ابرقهرمانی 2018

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فیلم
  • معرفی
  • برترین فیلم های ابرقهرمانی ۲۰۱۸ | وقتی مارول دی سی را شکست میدهد !