باکس‌افیس این اخر هفته | از رکوردشکنی اکوامن تا فروش مری پاپینز بازمیگردد

در باکس‌افیس این اخر هفته ، از رکوردشکنی اکوامن می‌گوییم تا فروش مری پاپینز بازمیگردد و فروش بامبلبی در سطح جهانی ؛ با جزییات بیشتر از باکس‌افیس این هفته همراه دژم باشید :

 

باکس‌افیس این اخر هفته | رکوردشکنی اکوامن ، فروش مری پاپینز بازمیگردد و فروش فیلم بامبلبی در باکس‌افیس این هفته :

 

در باکس‌افیس این اخر هفته ، از رکوردشکنی اکوامن می‌گوییم تا فروش مری پاپینز بازمیگردد و فروش بامبلبی در سطح جهانی ؛ با جزییات بیشتر از باکس‌افیس این هفته همراه دژم باشید ؛ خب ؛ ابتدا از اکوامن شروع میکنیم ؛ مرد دریاها با فروش ۵۱ میلیون دلاری در این هفته ، پس از سه هفته اکران همچنان در صدر جدول قرار دارد و بیخیال رقابت نمی‌شود ؛ آن هم رقابتی از نوع جنگ داخلی ! این فیلم از برترینهای فروش دی‌سی و وارنر یعنی لیگ عدالت و جوحه‌ی خودکشی نیز جلوتر زده و مجموع فروش جهانی خود را به ۷۵۰ میلیون دلار رسانده است . از طرفی دیگر ، فروش ۲۸ میلیون دلاری مری پاپینز بازمیگردد توانست این فیلم را به رتبه‌ی دوم برساند و پس از آن نیز فیلم بامبلبی قرار دارد که با فروش ۲۰.۵ میلیون دلاری به رتبه‌ی سوم دست یافته .

 

حسین محب اهری درگذشت | علت مرگ حسین محب اهری چه بود؟
ادامه
باکس‌افیس اخر هفته | باکس‌افیس این هفته
بد نیست از رتبه‌ی چهارم فروش نیز یاد کنیم ؛ انیمیشن اسپایدرمن: درون دنیای عنکبوتی تا به اینجای کار به عنوان یکی از برترین فیلمهای اسپایدرمن شناخته شده و همگان را شیفته‌ی خود کرده است

 

فیلم اکوامن فیلمی ابرقهرمانی برپایه شخصیتی به همین نام از شرکت دی سی کامیکس است این فیلم به کارگردانی وان و نویسندگی ویل بیل است که به عنوان ششمین فیلم در دنیای سینمایی دی سی محسوب می شود . از بازیگران این فیلم می توان به جیسون موموا در نقش ارتور کری یا همون اکوامن، امبر هرد در نقش مرا، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریوس یا همون اوشن مستر ، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو یحیی عبدالمتین در نقش دیوید هاید یا همان بلک مانتا و نیکول کیدمن در نقش اتلانتا اشاره کرد .

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *