نمایش بازی پرسپولیس و کاشیما در سینما + قیمت بلیت بازی پرسپولیس و کاشیما

نمایش بازی پرسپولیس و کاشیما در سینما قطعی شد و قیمت بلیت بازی پرسپولیس و کاشیما نیز اعلام شده است ؛ به این ترتیب ، میتوانید با پرداخت ۳۰ هزار تومان به بلیت این بازی هیجان انگیز و مورد انتظار دست یابید ! با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

نمایش بازی پرسپولیس و کاشیما در سینما قطعی شد | قیمت بلیت بازی پرسپولیس و کاشیما در سینما ۳۰ هزار تومان است !

 

مجوز پخش بازی برگشت پرسپولیس ایران و کاشیمای ژاپن در سالنهای سینما صادر شد . غلامرضا فرجی (سخنگوی کارگروه اکران) به خبرنگاران گفت که سینماهای تهران به صورت رسمی ، مسابقه برگشت فوتبال دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز را نمایش می‌دهند . وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی مجوز پخش مسابقه فوتبال دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز برای روز شنبه ۱۹ آبان را صادر کرده است و مکاتبات لازم با نیروی انتظامی نیز انجام شده است . البته سینماهای که متقاضی نمایش این مسابقه هستند باید مجوزهای لازم را از اداره اماکن و نیروی انتظامی نیز اخذ کنند .

 

نمایش بازی پرسپولیس و کاشیما در سینما
با اینکه بازی رفت پرسپولیس و تیم کاشیما به شکست تیم محبوب کشورمان انجامید ؛ اما امید می رود که پرسپولیس بتواند در بازی برگشت به موفقیت دست یابد .

 

ضیاالدین دری مورد عمل پیوند کبد قرار گرفت
ادامه

همچنین طبق گفته‌ی فرجی ، مصوب شده است که سهم فیلمهای که سالن آنها در زمان برگزاری مسابقه به پخش مسابقه فوتبال اختصاص پیدا کرده است ، به تهیه کنندگان و پخش کنندگان از طرف سینماداران پرداخت شود . بازی برگشت مسابقه فوتبال دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن روز شنبه ۱۹ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می‌شود و قیمت بلیت در پردیس‌های سینمایی نیز ۳۰ هزار تومان تعیین شده است . پرسپولیس در لیگ خلیج فارس بازی می‌کند و پس از سال ۱۳۴۷ ، در تمامی ادوار برگزار شده در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران حضور داشته و تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران است که هرگز به دسته پایین‌تر سقوط نکرده است .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *