بازیگر واندروومن به قسمت دوم قتل در قطار سریع السیر شرق پیوست

گل گدوت ( بازیگر واندروومن ) به قسمت دوم قتل در قطار سریع السیر شرق به نام فیلم مرگ روی نیل پیوسته است . این فیلم توسط کارگردان قسمت اول یعنی کنث برانا ساخته می‌شود و داستان آن ، باز هم روایتی جذاب و عجیب است از داستانهای کارآگاه بلژیکی ؛ هرکول پوآرو !

قتل در قطار سریع السیر شرق توانست در زمان اکران خود توانست به موفقیت نسبی دست یابد ؛ البته باید اشاره کرد که این فیلم در گیشه و در میان مخاطبان ، به محبوبیت بیشتری نسبت به جمع منتقدان دست یافت ! پس از ساخت این فیلم ، فاکس شروع به ساخت قسمت دوم به نام فیلم مرگ روی نیل کرد و به تازگی نیز مشخص شده که گل گدوت ( بازیگر واندروومن ) به قسمت دوم قتل در قطار سریع السیر شرق پیوسته است . کارگردان قسمت اول ( آقای کنث برانا ) برای ساخت قسمت دوم باری دیگر به کمپانی فاکس قرن بیست و یکم بازگشته است و قرار شده که خودش ، دوباره در نقش هرکول پوآرو ظاهر شود .

 

قسمت دوم قتل در قطار سریع السیر شرق به نام فیلم مرگ روی نیل از کنث برانا
تصویری رسمی از فیلم قتل در قطار سریع السیر شرق ( برگرفته از روی پوستر رسمی فیلم )

 

مرگ روی نیل Death on the Nile ) یک رمان جنایی از آگاتا کریستی و مجموعه پوآرو است که نخستین بار در بریتانیا و انتشارات کلوپ جنایی کولینز و در ۱ نوامبر ۱۹۷۳ منتشر شد . داستان این رمان حل پرونده‌ای توسط هرکول پوآرو است که در کشتی‌ای بر روی رود نیل اتفاق می‌افتد و حول قتل یک دختر ثروتمند می چرخد . گل گدوت ۳۳ ساله تا کنون با بازی در فیلم‌هایی همچون سری سریع و خشن و همچنین بازی در نقش واندروومن ( ساخته‌ی وارنر و دی‌سی ) توانسته جایگاه خودش را در هالیوود تثبیت کند. او هم اکنون در حال بازی در قسمت دوم فیلم واندروومن است و همچنین به تازگی برای صداپیشگی یک شخصیت به انیمیشن رالف خرابکار ۲ پیوسته است .

عملیات مکه یک‌ ماه دیگر به پایان می‌رسد !
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *