اگر بازیگران MCU و بازیگران DCEU نقشهایشان را تعویض کنند!

به نظر شما چه می شود اگر بازیگران MCU ( بازیگران دنیای سینمایی مارول ) ، به جای بازیگران DCEU ( بازیگران دنیای گسترده دی سی ) ایفای نقش کنند ؟ یکی از طرفداران و طراحان به نام باس لاجیک با انتشار چندین عکس ، این فکر را برایمان به تصویر کشیده است !

 

بازیگران MCU ( بازیگران دنیای سینمایی مارول ) ، به جای بازیگران DCEU ( بازیگران دنیای گسترده دی سی ) از نقطه نظر باس لاجیک !

 

کاربری به اسم باس لاجیک ( @bosslogic ) در اینستاگرام به علت طراحی‌های عجیبو زیبایش معروف است و تا کنون توجه بسیاری از جمله کسانی که از روی آنها طراحی میکند را نیز جلب کرده است ‌. او به تازگی دست به ابتکار جدیدی زده و جای بازیگران مارول را با بازیگران دی سی تعویض کرده است ! برای دیدن نمونه کارهای وی نیز می توانید به اینستاگرامش به نشانی‌ای که در بالا ذکر شده مراجعه کنید ؛ برای اینکه بیشتر با این کار آشنا شوید ، یک نمونه از پستهای اینستاگرام باس لاجیک را برایتان آورده ایم :

 

 

 بازیگران MCU ( بازیگران دنیای سینمایی مارول ) ، به جای بازیگران DCEU ( بازیگران دنیای گسترده دی سی ) از نقطه نظر باس لاجیک !

 

شرکت جهان‌گستر مارول (Marvel Worldwid Inc)، که معمولا به نام مارول کامیکس (Marvel Comics) شناخته می‌شود ، قبلا تحت نام شرکت انتشاراتی تایملی شناخته می‌شد و در سال ۱۹۳۹ تاسیس شد ؛ این شرکت ، یک کمپانی آمریکایی است که مسلما کتاب مصور عرضه می‌کند ! البته مارول در رابطه با همین کتاب‌ها ، در سینما و تلویزیون و … هم فعالیتهای بسیاری می‌کند . در سال ۲۰۰۹ ، شرکت والت دیزنی با خرید ۴.۲۴ میلیارد دلاری توانست مارول اینترتینمنت —شرکت مادر مارول کامیکس— را تصاحب کند . از مشهورترین شخصیت‌های قهرمان مارول می‌توان به مرد عنکبوتی ، ددپول ، مردان ایکس ، مرد آهنی ، هالک ، چهار شگفت‌انگیز ، ثور ، ولورین ، کاپیتان آمریکا ، پانیشر ، مرد مورچه‌ای ، دکتر استرنج ، بی‌باک و محافظین کهکشان اشاره کرد. شرکت دی‌سی کامیکس (DC Comics Inc) در سال ۱۹۳۴ تحت نام National Allied Publications تشکیل شد و یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کامیک در آمریکا است. این شرکت بخش انتشاراتی دی‌سی انترتیمنت (دی‌سی سرگرمی) به شمار می‌رود که خود از زیربخش‌های برادران وارنر است . از مشهورترین شخصیت‌هایی که دی‌سی کامیکس آن را خلق کرده‌است می‌توان به سوپرمن ، بتمن ، فانوس سبز ، لکس لوتر ، زن شگفت‌انگیز ، کیلر فراست ، رابین ، آکوامن ، جوکر ، زن گربه‌ای ، آقای فریز ، پنگوئن و فلش و گرین ارو اشاره کرد .

فیلم جدید محسن تنابنده در میان گزینه‌های اسکار فیلم خارجی زبان
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *