بازگشت پولاد کیمیایی به سینما | داستان پسر مسعود کیمیایی چیست؟

پست اینستاگرام جدید پسر مسعود کیمیایی نشان از بازگشت پولاد کیمیایی به سینما دارد ؛ آن هم یک روز پس از اینکه خداحافظی کرد ؛ به راستی داستان کیمیایی چیست ؟

 

بازگشت پولاد کیمیایی به سینما | داستان پسر مسعود کیمیایی چیست؟

 

 

پست اینستاگرام جدید پسر مسعود کیمیایی از بازگشت پولاد کیمیایی به سینما خبر می‌دهد ؛ آن هم یک روز پس از اینکه خداحافظی کرد ! به راستی داستان کیمیایی چیست ؟ پولاد کیمیایی که تا دیروز قرار بود دیگر به سینما بازنگردد و به خارج از کشور مهاجرت ، امروز طی متن جدیدی گفت “می‌مانم !” :

تا آخرش خواهم بود. یاران روزهای سخت خواهم بود تا روزی که نفس دارم حالا میمونم و میجنگم. حتی از مخالفانم هم ممنونم چون انگیزه بیشتری دارم تا خودم رو بیشتر ثابت کنم. همیشه در قلب من هستین و به امید شما هر کاری میکنم کجا برم با وجود فرشته هایی مثل شما.

 

اما ریشه‌ی این داستان احتمالا به واکنشهای منتقدین به فیلم معکوس بازمیگردد . کیمیایی که اولین تجربه‌ی نویسندگی و کارگردانی خود را امسال به جشنواره ارائه کرده بود ، با واکنشهای جالبی از سوی منتقدین فجر روبرو نشد ؛ شاید این موضوع باعث شد که طی رفتاری تقریبا غیرحرفه‌ای خودش را از سینما کنار بزند و با این کار ، به برخورد فجر با فیلمش اعتراض کند . اما امروز و با بازگشتی که نسبتا ابرقهرمانانه بود (!) به صحنه بازگشت . باید منتظر باشیم و ببینیم که در ادامه‌ی این اخبار چه چیزی می شود .

 

فیلم اختصاصی مرد پلاستیکی توسط وارنر در حال ساخت است
ادامه

 

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *