جودی فاستر کارگردانی بازسازی فیلم Woman at War را برعهده گرفت

جودی فاستر کارگردانی بازسازی فیلم Woman at War را برعهده گرفت . این فیلم یک اثر جنایی جاسوسی هیجان انگیز ، قهرمانانه و پر رمز و راز است :

 

جودی فاستر کارگردانی بازسازی فیلم Woman at War را برعهده گرفت

 

جودی فاستر کارگردانی بازسازی فیلم Woman at War را برعهده گرفت . این فیلم یک اثر جنایی جاسوسی هیجان انگیز ، قهرمانانه و پر رمز و راز است که بازسازی آن حتما برای طرفداران این سبک خبر خوشحال کننده ای خواهد بود . جودی فاستر این فیلم را یکی از تاثیرگذارترین آثار زندگی خود می داند و قهرمان فیلم را ابرقهرمانی برای کل زمین می داند و او را کسی می خواند که برای انجام دادن کار درست حاضر است هرکاری کند . فیلم اصلی ساخته بندیکت ارلینگسون بوده و بازی در نقش اصلی نیز بر عهده Halldóra Geirharðsdóttir بوده است .

 

جودی فاستر کارگردانی بازسازی فیلم Woman at War را برعهده گرفت
جودی فاستر کارگردانی بازسازی فیلم Woman at War را برعهده گرفت

 

جودی فاستر بازیگری خود را از سه سالگی آغاز کرد. اولین نقش مهم او در سال ۱۹۷۶ در نقش یک بدکاره ی خردسال در فیلم راننده تاکسی بود که توانست نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شود . او جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را در سال ۱۹۸۸ برای بازی در فیلم متهم دریافت کرد . او با درخشش در فیلم سکوت بره‌ها در نقش کلاریس استارلینگ یک مأمور اف‌بی‌آی که به دنبال افشای راز چند قتل زنجیره‌ای بود ، تحسین منتقدان بین‌المللی را برانگیخت و دومین جایزه اسکار خود را به‌عنوان بازیگر نقش اول زن دریافت کرد . تنوع نقش‌هایی که او ایفا کرده بسیار زیاد است و از ژانرهای وحشت ، ظالمانه و تخیلی گرفته تا احساسی و طنز و کودکانه را شامل می‌شود. از میان فیلم‌های او که به موفقیت تجاری دست یافته‌اند می‌توان به تماس (۱۹۹۷) ، اتاق وحشت (۲۰۰۲) ، نقشه پرواز (۲۰۰۵) ، مرد نفوذی (۲۰۰۶) و شجاع (۲۰۰۷) اشاره کرد . جودی فاستر برنده چندین جایزه معتبر دیگر از جشنواره‌های جهانی همچون سه جایزه بَفتا ، دو گُلدِن گلوب ، یک جایزه بازیگران انجمن و جایزه انتخاب مردمی نیز شده است .

بن افلک فیلم دزدی میلیونی از مک‌دونالد را با بازی مت دیمون میسازد
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *