اکران فیلم جدید فرهادی در ایران ممکن نیست؟ | سخنان جدید اصغر فرهادی

اکران فیلم جدید فرهادی در ایران ممکن نیست؟ اصغر فرهادی در جدیدترین گفت‌وگویش در جشنواره فیلم آنتالیا گفت که اکران همه میدانند در ایران به علت پوشش نامناسب بازیگران به هیچ عنوان ممکن نخواهد بود! با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید:

چرا اکران فیلم جدید فرهادی در ایران ممکن نیست؟

 

اکران فیلم جدید فرهادی در ایران | اکران همه میدانند در ایران

 

اصغر فرهادی که برای نمایش فیلم جدیدش به نام همه میدانند در افتتاحیه پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم آنتالیا در ترکیه حضور یافته بود، پس از نمایش فیلم، در یک نشست خبری، به گفت‌وگو با مخاطبان پرداخت و درباره اکران همه میدانند در ایران سخن گفت‌‌؛ فرهادی در این جلسه‌ی گفت‌وگو، در پاسخ این سوال که مواد اولیه برای تشکیل داستان‌هایتان را از کجا پیدا می‌کنید، گفت از زندگی روزمره! او برای مثال از داستان گم شدن چمدان خودش در فرودگاه صحبت کرد و در این باره توضیح داد:

” زمان که به فرودگاه رسیدم، متوجه شدم چمدان‌هایم گم شده است و مشکلم را با یکی از ماموران درمیان گذاشتم اما او مشغول کار با تلفنهمراهش بود و به من اعتنایی نمی‌کرد. اما سپس متوجه شدم این مامور ناشنوا بوده است و پس از این که متوجه مشکل من شد، کمک زیادی نیز به من کرد. تصویر این ارتباط در ذهنم مانده و شاید یک جا، یک باره در صحنه‌ای به عنوان یک لحظه گذرا در یکی از فیلم‌هایم آن را ببینیم. “

 

جمشید هاشم پور به بازیگران فیلم اول رضا گوران پیوست
ادامه
اکران فیلم جدید فرهادی در ایران | اکران همه میدانند در ایران
اکران فیلم جدید فرهادی در ایران | اکران همه میدانند در ایران ممکن است؟!

 

فرهادی که کار خود را با تئاتر آغاز کرده در این باره نیز گفت: یک روز دوباره به تئاتر بازمی‌گردم؛ تئاتر خالص‌تر است. فکر می‌کنم مخاطب تئاتر به جزئیات دقت بیشتری دارد. فرهادی در انتهای سخنانش درباره اکران فیلم همه میدانند در ایران نیز توضیح داد که مکان نمایش این فیلم در ایران به سبب پوشش بازیگران وجود ندارد. علاوه بر پنلوپه کروز و خاویر باردم ، ریکاردو دارین بازیگر مطرح آرژانتینی ادوارد فرناندز ، باربارا لنی ، الویرا مینگز ، ایما کوئستا ، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ از دیگر بازیگران فیلم سینمایی همه می دانند (که هشتمین فیلم بلند اوست) هستند . در خلاصه‌ی داستان فیلم همه میدانند آمده است :

” کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد . “

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *