زمان باور کردن رسیده | اولین پوستر لایو اکشن Artemis Fowl منتشر شد

اولین پوستر لایو اکشن Artemis Fowl با شعار ” زمان باور کردن رسیده ” منتشر شد . با جزییات بیشتر از لایو اکشن ارتمیس فاول با بازی جاش گد و جودی دنچ و به کارگردانی کنت برنا همراه مجله سینمایی دژم باشید :

اولین پوستر لایو اکشن Artemis Fowl منتشر شد . فیلم لایو اکشن ارتمیس فاول از روی رمانی به همین نام نوشته‌ی اوئن کالفر در حال ساخت است و بازیگرانی چون جاش گد و جودی دنچ در این فیلم ایفای نقش می‌کنند . کارگردانی این فیلم نیز بر عهده‌ی کنت برنا است . فیلم لایو اکشن ارتمیس فاول قرار است داستان دو کتاب اول را روایت کند و بازیگران این فیلم ، به علت ایرلندی بودن محیط و داستان کتاب ، از ملیت ایرلندی هستند . در تصویر زیر میتوانید اولین پوستر لایو اکشن Artemis Fowl را مشاهده کنید :

 

لایو اکشن ارتمیس فاول از روی رمانی به همین نام نوشته‌ی اوئن کالفر در حال ساخت است و بازیگرانی چون جاش گد و جودی دنچ در این فیلم ایفای نقش می‌کنند . کارگردانی این فیلم نیز بر عهده‌ی کنت برنا است . فیلم لایو اکشن ارتمیس فاول قرار است داستان دو کتاب اول را روایت کند و بازیگران این فیلم ، به علت ایرلندی بودن محیط و داستان کتاب ، ملیت ایرلندی دارند .
مارتین برگمن تهیه‌کننده‌ی Scarface درگذشت
ادامه

 

آرتمیس فاول برای تأمین آینده مالی خانواده اش که در واقع امپراطوری ای از قرن‌ها تبهکاری و جنایت است دست به کارهای خلاف می‌زند . در ابتدا او پسری خشک برخورد و بدگمان حتی نسبت به نزدیکترین دوستش یعنی باتلر است . در طول داستان و اتفاق‌هایی که رخ می‌دهد ، رفتار فاول به سمت هر چه بهتر شدن تغییر جهت می‌دهد و او کم کم در مورد کارهای گذشته اش احساس پشیمانی و عذاب وجدان می‌گیرد و برخلاف گذشته شروع به دوست داشتن خانواده اش می‌کند . به خاطر تغییر رفتارش و تأثیرهایی که هالی و خانواده اش رویش گذاشتند ، او از کارهای خلاف رو به دزدی تنها از انسان‌های خلافکار می‌کند و یافته‌هایش را با مردم درستکار تقسیم می‌کند .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *