اولین تیزر لایواکشن علاالدین منتشر شد | ویل اسمیت در نقش جن آبی‌رنگ !

اولین تیزر لایواکشن علاالدین منتشر شد که تصاویر جدیدی از ویل اسمیت در نقش جن آبی‌رنگ معروف را نشان می دهد . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اولین تیزر لایواکشن علاالدین منتشر شد | ویل اسمیت در نقش جن آبی‌رنگ !

 

 

باید گفت که این فیلم به نظر زیبا و وفادار می‌رسد ! لایواکشن علاءالدین فیلمی ماجراجویی ، موزیکال و فانتزی به کارگردانی گای ریچی است که از سوی کمپانی والت دیزنی در ۲۴ مه ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد . از انتقادات وارده به فیلم عدم تمایل کارگردان فیلم به دادن نقش‌های اصلی فیلم به هنرپیشه غیر سفیدپوست است که سخنان و شایعات زیادی به پا کرد که در ادامه درباره آن بیشتر توضیح می‌دهیم .

 

 

این نگرش آقای ریچی ، بر اساس دیدگاه و سیستمی جا افتاده در سینمای آمریکا است که بازیگران غیرسفیدپوست برای بازیگری در فیلم‌های بزرگ باید شناخته شده باشند ولی مشکل این است که هیچکس نمی‌خواهد این شانس را به آنها بدهد. مینا مسعود ، نیومی اسکات ، ویل اسمیت ، مروان کنزاری ، نوید نگهبان ، نسیم پدراد ، بیلی مگنوسن و نومان اکار از بازیگران این فیلم سینمایی هستند . این فیلم داستان علاءالدین را روایت می کند که یک فرد فقیر ولی مهربان است ؛ او در یکی از گشت و گذارهایش در سطح بیابان ، به یک غار می‌رسد و در آن جا ، غولی را می یابد که به او اجازه می دهد سه ارزو کند تا غول برآورده کند ! به نظر می‌رسد که هسته اصلی داستان تغییری نکرده باشد و تنها شاهد تغییر در جزییات و ساخت عنوانی باکیفیت تر و به صورت لایواکشن هستیم که حتما برای طرفداران دیزنی و خصوصا انیمیشن بسیار شگفت انگیز است .

 

بازگشت لورل و هاردی ، واکین فینیکس لعنتی و شب هالووین
ادامه

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *