تماشا کنید : اولین تیزر فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی

اولین تیزر فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی و با بازی مریلا زارعی ، اکبر عبدی ، هانیه توسلی ، کامبیز دیرباز و پژمان جمشیدی منتشر شد ؛ با جزییات بیشتر و تماشای تیزر سوءتفاهم همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اولین تیزر فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی | تیزر سوءتفاهم را در دژم ببینید :

 

 

اولین تیزر فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی منتشر شد که تیزر سوءتفاهم را در دژم دیدید ؛ این فیلم تلفیق ژانرهای تریلر ( جنایی ) روان‌شناختی ، کمدی و فلسفی است و طبق گفته‌ی کسانی که فیلم را دیده‌اند ، ابتدای فیلم با جمله‌ای از ژان بودریار ، فیلسوف فرانسوی آغاز می‌شود . بازیگران مطرحی چون مریلا زارعی ، اکبر عبدی ، هانیه توسلی ، کامبیز دیرباز و پژمان جمشیدی ، ترکیب اصلی بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند .

 

اولین تیزر فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی
اولین تیزر فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی و با بازی مریلا زارعی ، اکبر عبدی ، هانیه توسلی ، کامبیز دیرباز و پژمان جمشیدی منتشر شد ؛ آیا موفق به دیدن این فیلم در جشنواره شدید ؟ نظرتان چیست ؟!

 

جلیل شعبانی تهیه‌کنندگی ، احمدرضا معتمدی نویسندگی و کارگردانی و پیمان شادمان فر نیز فیلم برداری این اثر را برعهده داشته‌اند و فیلم در روز ۱۲ دی ماه امسال در صورت نبود مشکلات ناگهانی (!) اکران خواهد شد . گفتنی‌ست که نسخه‌ ی اکران این فیلم سینمایی ، حدود ۱۵ دقیقه کوتاه‌ شده و تدوین مجدد شده است . نمایش این فیلم در جشنواره با نقدهای متفاوتی همراه بود ؛ برخی آن را فیلمی فلسفی و ارزشمند قلمداد کردند و برخی آن را گنگ و نامفهوم دانستند . در خلاصه‌ی داستان فیلم سینمایی سوءتفاهم آمده است :

” تعدادی از دانشجویان سینما ، دختر ثروتمندی را به امید بازیگرشدن گروگان می‌گیرند ؛ اما به تدریج ، ماجرای گروگان‌ گیری و ساخت فیلم پیچیده می‌شود ؛ تا جایی که دیگر تشخیص واقعیات و خیال ناممکن جلوه می‌کند . 

 

تماشا کنید: تیزر جدید سریال نهنگ ابی از فریدون جیرانی منتشر شد
ادامه

 

 

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *