اولین تصویر هابز و شاو منتشر شد | پارسال دشمن امسال دوست!

اولین تصویر هابز و شاو نشاندهنده رویارویی دوباره دو شخصیت قلچماق سری فیلمهای سریع و خشن است ! با اطلاعات و جزییات بیشتر از درگیری دواین جانسون و جیسون استتهام همراه مجله سینمایی دژم باشید .

دواین جانسون و جیسون استتهام یک بار دیگر گردهم امدند تا در فیلم هابز و شاو نقش افرینی کنند. یونیورسال پیکچرز اعلام کرد این اسپین آف از سری فیلم های موفق سریع و خشن در حال فیلمبرداری است و اولین تصویر هابز و شاو نیز منتشر شد. داستان کلی فیلم درباره لوک هابز مامور سرویس بین المللی است که مقابل دکارد شاو تبهکار بین المللی عضو سابق ارتش انگلستان قرار می‌گیرد. جزئیات بیشتر درباره فیلم هنوز مشخص نشده است؛ به جز اینکه کمپانی یونیورسال با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در توییتر از اغاز رسمی فیلمبرداری و تولید این فیلم خبر داد

خود دواین جانسون این عکس را در صفحه مجازی شخصی‌اش گذاشته است. در اولین تصویر هابز و شاو شاهد رویارویی دوباره شاو و هابز هستیم . و دیوید لیچ (کارگردان دو فیلم Deadpool 2 و Atomic Blonde) هستیم که کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته است. علاوه بر جانسون و استتهام، ونسا کربی در نقش مامور MI-5 و خواهر برادران شاو به همراه ادریس البا برای بازی در نقش شرور و منفی فیلم، دیگر بازیگرانی هستند که حضور ان ها در فیلم تایید شده است. همچنین احتمال پیوستن بازیگران دیگر نیز وجود دارد که به زودی اعلام خواهد شد. کریس مورگان که از سال ۲۰۰۶ کار نوشتن فیلم‌نامه فیلم‌های سریع و خشن را بر عهده داشته، فیلم نامه این اسپین اف را نیز می نویسد. باید گفت که اولین تصویر هابز و شاو نوید یک فیلم هیجان انگیز دیگر از سری فیلمهای سریع و خشن را می‌دهد؛ اما تا انتشار تریلر و یا جزییات داستانی بیشتر، باید صبر کنیم و ببینیم که چه سرنوشتی در انتظار این دو شخصیت محبوب می باشد.

نقدها و نمرات فیلم Stan & Ollie | بازگشت شکوهمند ستاره‌های کمدی
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *