اولین تصویر از فیلم متری شیش و نیم منتشر شد

نوید محمدزاده در پست اینستاگرامی جدیدش ، اولین تصویر از فیلم متری شیش و نیم را منتشر کرد . مثل اینکه گروه ابد و یک روز دوباره قرار است آشوب برپا کنند !

نوید محمدزاده صفحه‌ی رسمی اینستاگرامش را آپدیت کرد و در آخرین پست وی ، اولین تصویر از فیلم متری شیش و نیم را با حضور پیمان معادی منتشر کرد . البته که از این تصویر اطلاعات زیادی به دستمان نرسیده اما طبق آخرین اطلاعاتی که منتشر شده ، به نظر میرسد روستایی قرار است بار دیگر فیلمی با محوریت اجتماع و البته اعتیاد بسازد . با توجه به موفقیت فیلم قبلی وی ( ابد و یک روز ) ، به دور از انتظار نبود که این سبک از فیلمسازی به امضای روستایی تبدیل شود و شاهد ساخت عناوینی به این شکل از او باشیم ؛ در هر صورت ، این شما و این اولین تصویر از فیلم متری شیش و نیم :

 

 

در آخرین گفت و گویی که با تهیه کننده فیلم متری شیش و نیم ( دومین ساخته‌ی کارگردان ابد و یک روز ) انجام شد ، وی تایید کرد که فیلم شامل ۷ هزار هنرور و ۱۲۰ بازیگر است ( که البته بلافاصله تکذیب شد ! ) . سید جمال ساداتیان اضافه کرد که این فیلم تا به حال پس از ۹ ماه ، به نیمه‌ی راه رسیده و از ۷ هزار نفر هنروری که به آنها اشاره شد ، تا امروز ۳ هزار نفر جلوی دوربین رفته‌اند . به گفته‌ی ساداتیان ، فیلم متری شش و نیم فیلمی پرخرج از آب درآمده است ؛ وی همچنین گفته که دیدن فیلم جدید سعید روستایی همانند دیدن یک مستند از زندگی واقعی و جریان جامعه است ؛ در صورتی که داستان فیلم تماما ساختگی بوده و همانند فیلمهای دیگر می‌باشد . ساداتیان در انتها اضافه کرد که دومین فیلم سعید روستایی نیز درباره‌ی مواد مخدر است و فیلمی درباره‌ی مقوله‌ی اعتیاد در جامعه می‌باشد .

ماموریت غیرممکن حامد همایون ، امیرعباس گلاب و رضا یزدانی
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *