اولین تریلر فیلم Avengers: Endgame | اولین تریلر فیلم انتقام جویان: پایان بازی

اولین تریلر فیلم avengers: endgame ( اولین تریلر فیلم انتقام جویان: پایان بازی ) منتشر شد . با جزییات بیشتر و تماشای تریلر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

اولین تریلر فیلم avengers: endgame ( اولین تریلر فیلم انتقام جویان: پایان بازی )

 

 

اولین تریلر فیلم انتقام جویان: پایان بازی منتشر شد . همانطور که بسیاری از طرفداران حدس زده بودند ، این فیلم Endgame یا پایان بازی نام دارد . اولین تریلر فیلم avengers: endgame دنیای سیاه و تاریک پس از کاری که تانوس کرد را نشان می دهد که بسیار از لحاظ روحی برای طرفداران سنگین است ! در این تریلر همچنین نگاهی داریم به شخصیت رونین یا هاوک‌آی که پس از غیبتی طولانی ، با لباس و ظاهر جدید وارد فیلم شده است . انتشار این تریلر نیز به خودی خود بسیار غافلگیر کننده بود و کسی انتظار نداشت که به این زودی شاهد تریلر فیلم باشیم !

 

اولین تریلر فیلم avengers: endgame ( اولین تریلر فیلم انتقام جویان: پایان بازی )
پس از انتشار اولین تریلر فیلم avengers: endgame ( اولین تریلر فیلم انتقام جویان: پایان بازی ) ، این شما و این اولین پوستر فیلم !

 

در این فیلم مورد انتظار ، بیشتر بازیگران دنیای سینمایی مارول و به خصوص بازیگران فاز سوم از جمله رابرت داونی جونیور ، کریس همسورث ، مارک رافلو ، کریس ایوانز ، اسکارلت جوهانسون ، بندیکت کامبربچ ، تام هالند ، چدویک بوزمن ، الیزابت اولسن ، کریس پرت ، زویی سالدانا و جاش برولین به ایفای نقش خواهند پرداخت . داستان دوگانه بینهایت ( اونجرز جنگ بینهایت و اونجرز ۴ ) از جایی شروع میشود که تانوس (تایتان دیوانه و قدرتمند) اقدام به جمع آوری سنگهای بینهایت میکند ؛ او میخواهد با این سنگ ها تعادل را در جهان برقرار کند و نصف جمعیت جهان را از بین ببرد ؛ فیلم به سمت نبرد نهایی برای نجات جهان پیش می‌رود و همانطور که دیدیم ، در جنگ بینهایت ، ثانوس توانست هر ۵ سنگ را به دست آورد و نیمی از جمعیت کل جهان را نابود کند ! حال باید دید در قسمت بعدی اونجرز چه پیش می‌آید … .

نتفلیکس به جشنواره کن نخواهد رفت
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *