اولین تریلر فیلم موگلی منتشر شد | اندی سرکیس و کتاب جنگل

اولین تریلر فیلم موگلی که توسط اندی سرکیس ساخته می شود منتشر شد . موگلی نه تنها به تاخیر افتاده، بلکه استودیو تعویض کرده و با کوچ کردن از وارنر، به دستان نتفلیکس سپرده شده است ! نتفلیکس هم اکران فیلم را به تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۹ انتقال داده است . با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

اولین تریلر فیلم موگلی از اندی سرکیس

 

 

اولین تریلر فیلم موگلی که توسط اندی سرکیس ساخته می شود منتشر شد . شبکه‌ی نتفلیکس هم دست به کار شد و با خریدن حق پخش فیلم موگلی (اقتباس اندی سرکیس از روی مجموعه داستان‌های کتاب جنگل) از وارنر، قرار است این فیلم را دیرتر از چیزی که برنامه ریزی شده بود، یعنی در سال ۲۰۱۹ پخش کند. باید گفت که موگلی تاریخچه‌ی پیچیده‌ای دارد! این فیلم در سال ۲۰۱۳، توسط کالی کِلُوز شروع به ساخت کرد اما در سال ۲۰۱۴، اندی سرکیس مسئول ساخت آن شد. مراحل ساخت در سال ۲۰۱۵ شروع شد و فیلم قرار بود در تاریخ ۱۹ اکتبر سال جاری به روی پرده‌ی سینما برود. سرکیس در این مدت در حال ساخت این فیلم به سبک خودش بود و قرار است که این فیلم، تجربه‌ای متفاوت از جلوه‌های ویژه را در اختیار مخاطبان قرار دهد.

 

تماشا کنید : دومین تریلر فیلم Captain Marvel منتشر شد
ادامه
اولین تریلر فیلم موگلی که توسط اندی سرکیس ساخته می شود منتشر شد . با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید

 

اما این پایانی بر داستان‌های جدیدترین اقتباس کتاب جنگل نیست! موگلی نه تنها به تاخیر افتاده، بلکه استودیو تعویض کرده و با کوچ کردن از وارنر، به دستان نتفلیکس سپرده شده است. نتفلیکس هم اکران فیلم را به تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۹ انتقال داده است. از بازیگران و صداگذاران این فیلم می‌توان به کریستین بیل، کیت بلانشت، بندیکت کامبربچ، نائومی هریس و روهان چند اشاره کرد‌. بنابراین، این فیلم قرار است در کنار دو فیلم دیگر نتفلیکس به نام های Bright و Six Underground، از اولین بلاک‌‌باسترهای این شبکه‌ی محبوب تلویزیونی شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *