امار فروش سینما در هفته ای که گذشت | فروش فیلم لگو ۲

با امار فروش سینما در هفته ای که گذشت همراه مجله سینمایی دژم باشید تا فروش فیلم لگو ۲ و فروش فیلم تعقیب سرد ( جدیدترین فیلم لیام نیسون ) را با یکدیگر بررسی کنیم ؛

 

امار فروش سینما در هفته ای که گذشت | فروش فیلم لگو ۲ و فروش فیلم تعقیب سرد ، جدیدترین فیلم لیام نیسون

 

فیلم لگو ۲ که ادامه‌ای مستقیم است بر قسمت اول این سری فیلمهای کمدی – انیمیشنی ، توانسته در اولین هفته ی فروش به رتبه اول دست یابد و ۸.۵ میلیون دلار بفروشد . در رتبه ی بعدی ، فیلم درام آنچه مردان می‌خواهند را داریم که با فروش ۶.۶ میلیون دلاری این رتبه را از آن خود کرده است ؛ این فیلم بازسازی‌ای از فیلم آنچه زنان میخواهند است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شده بود . در رتبه ی سوم نیز به فیلم تعقیب سرد می رسیم که در هفته‌ی اول اکران نتوانست آنچنان موفق ظاهر شود و با فروش ۳.۶ میلیون دلاری ، رتبه ی سوم را کسب کرد . این فیلم نیز درامی با درون‌مایه‌های اکشن و ترسناک است که در آن شاهد مناطق برفی و سرمای شدید به همراه چاشنی انتقام جویی هستیم !

 

بازسازی روبوکاپ توسط کارگردان District 9 | سرهم‌بندی دوباره‌ی سایبورگ دوست‌داشتنی
ادامه
امار فروش سینما در هفته ای که گذشت | فروش فیلم لگو ۲ و فروش فیلم تعقیب سرد ، جدیدترین فیلم لیام نیسون
باز هم لیام نیسون و باز هم همان همیشگی ! البته با فروش جدیدترین فیلمش ، مشخص شد که دیگر خریدار آنچنانی ندارد .

 

جزییات بیشتر درباره‌ی برترین‌ فیلم این هفته :

باید به این نکته اشاره کرد که اتفاقات فیلم لگو ۲ ، پنج سال بعد از قسمت اول لگوها رخ می دهد اما در هر حال همانطور که همه ما می دانیم شخصیت امت خیلی سریع فضای غم انگیز اطراف خود را با خوشحالی زیاد و اوردن قهوه در هم می شکند (!) . در این داستان ما با چند لگو جدید اشنا می شویم که شامل شخصیت شرور جدید این داستان نیز هست . ژنرال میهم ، وایلد استایل دوست امت و تعداد زیادی از دوستان او را می دزدد . این اشتباه امت بود که دوستانش دزدیده شدند ؛ به همین دلیل خانه ی خودشان را به یک سفینه فضایی تبدیل می کند و به نجات او می رود . همانطور که نسخه لگویی هاری کویین می گوید نجات دادن او یک عملیات انتحاری است که به فیلم جوخه خودکشی اشاره می کند !

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *