فصل ششم سریال وایکینگها | اسپین آف سریال وایکینگها در دست ساخت است

فصل ششم سریال وایکینگها فصل آخر این مجموعه خواهد بود ؛ اما نگران نباشید ؛ خبرهای جدیدی از اسپین آف سریال وایکینگها در راه است ! با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

فصل ششم سریال وایکینگها فصل آخر این مجموعه خواهد بود | خبرهای جدید از اسپین آف سریال وایکینگها

 

فصل ششم سریال وایکینگها فصل آخر این مجموعه خواهد بود ؛ شبکه هیستوری بطور رسمی فاش کرد که این سریال پرطرفدار ، بعد از شش فصل به پایان خواهد رسید و فصل هفتم تولید نخواهد شد ؛ البته طبق گزارش های تازه منتشر شده ، این شبکه همراه با کمپانی MGM و آقای ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻫﺮﺳﺖ مشغول کار بر روی یک ﺍﺳﭙﯿن ﺁﻑ سریال وایکینگها است تا میراث وایکینگ ها از این طریق ادامه یابد .

 

فصل ششم سریال وایکینگها | اسپین آف سریال وایکینگها
فصل ششم سریال وایکینگها فصل آخر این مجموعه خواهد بود ؛ اما نگران نباشید ؛ خبرهای جدیدی از اسپین آف سریال وایکینگها در راه است ! با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید .

 

وایکینگ ها یک مجموعه تلویزیونی کانادایی-ایرلندی به سبک درام تاریخی و اکشن است که توسط مایکل هرست نوشته شده و از شبکه هیستوری پخش می‌شود. پخش فصل نخست مجموعه، شامل ۹ قسمت، از ۳ مارس ۲۰۱۳ در آمریکا و کانادا آغاز شد، و فصل دوم آن از ۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۴ در ده قسمت شروع، و تا ۱ مهٔ ۲۰۱۴ ادامه داشت.[۱] فصل سوم مجموعه به تعداد ۱۰ قسمت در سال ۲۰۱۵ پخش گردید، و فصل چهارم نیز به تعداد ۲۰ قسمت از ۱۸ فوریه ۲۰۱۶ پخش گردید و همچنین مجموعه برای فصل پنجم در تاریخ ۲۹ ژوئن تمدید شد که از ۲۹ نوامبر ۲۰۱۷ در ده قسمت پخش گردید. داستان مجموعه درباره راگنار لاثبروک (با بازی تراویس فیمل) ، یکی از قهرمانان باستانی اسکاندیناوی در عصر وایکینگ ها است . رگنار ، که یک وایکینگ کشاورز است ، برای اولین بار پیشنهاد حمله به غرب و انگلستان را مطرح می‌کند و همراه برادر جنگجوی خود ، رولو (کلایو استندن) ، و همسرش لاگرتا (کاترین وینیک) ، به آنجا سفر می‌کنند  . 

 

واکنش بازیگر نقش دردویل درباره ی کنسل شدن سریال دردویل
ادامه

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *