اسپایدر-من: به دور از خانه | همکاری اسپایدر-من و میستیریو مقابل گروه Elementals !

اخبار جدیدی از فیلم اسپایدر-من: به دور از خانه منتشر شده که نشان از این دارد که اسپایدر-من و میستیریو در مبارزه با گروه Elementals ( المنتال ها ) با یکدیگر همکاری می‌کنند ! با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اسپایدر-من: به دور از خانه | اسپایدر-من و میستیریو در مبارزه با گروه Elementals ( المنتال ها ) با یکدیگر همکاری می‌کنند !

 

با پخش تریلر فیلم دور از خانه برای حضار مراسم کامیک کان برزیل امسال ، مشخص شد که مرد عنکبوتی از اتفاقات فیلم جنگ ابدیت و فیلم آخر بازی جان سالم به در برده و زنده است ؛ همچنین مشخص شد که جیک جیلنهال قرار است در این فیلم در نقش منفی اصلی بازی کند ؛ اما به تازگی و با صحبتهای یکی از عوامل فیلم ، مشخص شده که در فیلم اسپایدر-من: به دور از خانه ، اسپایدر-من و میستیریو در مبارزه با گروه Elementals که یکی از گروه‌های قدرتمند دنیای مارول‌اند با یکدیگر همکاری می‌کنند ! المنتال ها ۴ ابرقدرت در دنیای مارول هستند که قبل از ظهور اتلانتیس بر روی زمین ، از فرمانروایان سیاره‌ی ما بودند . با توجه به جزییاتی که این عامل فیلم منتشر کرده ، مثل اینکه اسپایدر-من و میستیریو توسط نیک فیوری موظف می‌شوند که در مقابل گروه Elementals ایستادگی کنند اما به مرور زمان و با توجه به اتفاقاتی که در فیلم رخ می‌دهد ، میستریو از کمک به زمین روی برمیگرداند و به دشمن اسپایدرمن تبدیل می‌شود !

 

نقد فیلم حیوانات آمریکایی | American Animals
ادامه
اسپایدر-من و میستیریو در مبارزه با گروه Elementals ( المنتال ها )
آیا در فیلم اسپایدر-من: به دور از خانه ، اسپایدر-من و میستیریو در مبارزه با گروه Elementals ( المنتال ها ) با یکدیگر همکاری می‌کنند ؟! نظر شما چیست ؟

 

فیلم Spider-Man: Far From Home باید فیلم هیجان انگیزی باشد ؛ زیرا که داستان آن دقیقا پس از نابودی نصف دنیا به دست ثانوس و البته موفقیت ظاهری قهرمانان در درست کردن این اتفاق روایت می شود و البته همانطور که می‌دانید ، قسمت دوم اسپایدرمن جدید میزبان جیک جیلنهال به عنوان شخصیت میستریو نیز خواهد بود ؛ به این ترتیب ، متوجه خواهید شد که اگر فیلم اول این شخصیت قرار بوده که فیلمی معمولی و پیشینه‌ای باشد ، حال مارول و سونی سعی دارند که فیلم دوم پای فراتر نهاده و خود را تبدیل به یکی از فیلمهای مهم دنیای سینمایی کمیک کند ؛ با توجه به اطلاعات و تصاویر جدید اسپایدرمن ۲ ، پتانسیل رخ دادن همچین اتفاقی بسیار بالاست ؛ به شرط اینکه شخصیت بد بتواند پیتر پارکر را متحول کند .

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *