بازیگر مردی از آنکل به فیلم مرگ روی نیل پیوست

ارمی همر ( بازیگر مردی از آنکل ) به فیلم مرگ روی نیل پیوست . این فیلم که ادامه ای بر داستانهای هرکول پوارو در سینما ست در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد . همراه مجله سینمایی دژم باشید .

فیلم “قتل در قطار سریع السیر شرق” فیلمی در سبک درام به کارگردانی کنت برانا و نویسندگی مایکل گرین بود که بر اساس رمانی به همین نام و به قلم اگاتا کریستی ساخته شد و باعث ورود داستانهای هرکول پوارو در سینما شد. این فیلم در تاریخ ۲۰۱۷ از سوی فاکس قرن بیستم منتشر شد و از بازیگران ان می توان به کنت برانا در نقش هرکول پوارو، پنلوپه کروز، جانی دپ، دیسی ریدلی و مایکل پنیا اشاره کرد. با فروش خوب این فیلم کمپانی فاکس قرن بیستم تصمیم گرفت تا ادامه ای برای این فیلم بسازد؛ به همین ترتیب امروز مطلع شده ایم که ارمی همر ( بازیگر مردی از آنکل ) نیز به بازیگران قسمت دوم این فیلم ( یعنی به فیلم مرگ روی نیل ) پیوسته است‌.

 

ارمی همر ( بازیگر مردی از آنکل ) به فیلم مرگ روی نیل پیوست

 

مردی از آنکل (U.N.C.L.E)، مرا با نامت صدا کن، رنجر تنها، حیوانات شب زی، اینه اینه و شبکه اجتماعی از کارهای ارمی همر هستند گل گدوت که دیگر بازیگر تایید شده ی این فیلم است نیز در فیلم های زن شگفت انگیز، لیگ عدالت، سریع و خشن ۴ و ۵ و ۶، چشم و هم چشمی، مجرم و رالف اینترنت را خراب می کند نقش افرینی کرده است. کمپانی قرن بیستم نویسنده فیلمنامه فیلم “قتل در قطار سریع السیر شرق” یعنی مایکل گرین را بار دیگر به خدمت گرفته است تا مسئول نوشتن فیلمنامه فیلم مرگ روی نیل نیز باشد. علاوه بر این کنت برانا نقش پوارو را در این فیلم به نمایش می گذارد؛ او همچنین کارگردان این پروژه است. ارمی همر در نقش مرد اصلی و گل گدوت در نقش زن اصلی معرفی شده اند؛ گل گدوت نقش وارث ثروتمندی به نام لینت ریجوی دویل را بازی می کند که به احتمال زیاد همر در نقش همسر او به نام سایمون دویل ظاهر شود. فیلم مرگ روی نیل در سال ۲۰۱۹ اکران می شود.

 

آیا فیلم سینمایی پاسیو مجوز اکران خواهد گرفت؟
ادامه
گل گدوت در فیلم مرگ روی نیل
گل گدوت در مرگ روی نیل
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *