ادی مارسان ( بازیگر فیلم شرلاک هلمز ) به فیلم هابز و شاو پیوست

ادی مارسان ( بازیگر فیلم شرلاک هلمز ) به فیلم هابز و شاو پیوست ؛ این بازیگر قبلا در فیلمهای مختلفی همچون شرلوک هلمز ، هنکاک ، ماموریت غیرممکن ۳ و کتاب جنگل ایفای نقش کرده است . با اطلاعات و جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید .

دیروز اولین عکس از اسپین اف فیلم “سریع و خشن” منتشر شد و امروز با خبر شدیم ادی مارسان به فیلم هابز و شاو پیوسته است. ری داناوان، شرلوک هولمز، هنکاک، سفید برفی و شکارچی، ددپول ۲، ماموریت غیر ممکن ۳، اسب کارزار و کتاب جنگل در کارنامه این بازیگر به چشم می خورد. کارگردانی فیلم هابز و شاو توسط دیوید لیچ انجام می شود از کارهای این کارگردان می توان به جان ویک، سردترین شهر و ددپول ۲ اشاره کرد.از دیگر عوامل این فیلم می توان به دواین جانسون در نقش مامور ویژه لوک هابز، جیسون استاتهم در نقش مزدور دکارد شاو، ونسا کربی در نقش مامور ام ای ۵ و ادریس البا در نقش منفی اشاره کرد.

 

ادی مارسان به فیلم هابز و شاو
ادی مارسان به فیلم هابز و شاو پیوست . بازی در این فیلم به احتمال بسیار سبب پولدار شدن بیش از حد مارسان می‌شود !

ادی مارسان در اکثر فیلم های خود نقش های کوچک اما پر جزییات و تاثیر گذار را دارد. او با استیون اسپیلبرگ، مارتین اسکورسیزی، مایکا مان، الخاندرو گونسالس، جی جی ابرامز و ادگار رایت کار کرده است و قابلیت های خود را به خوبی نشان داده است. در حال حاضر جزییات مربوط به داستان و طرح فیلم همچنان پنهان نگه داشته شده ؛ اما کاملا واضح است که در این فیلم شاو و هابز باید با یکدیگر همکاری کنند تا دنیا را نجات دهند ( طبق معمول ) ! لازم به ذکر است که این فیلم در حال حاضر به طور غیر مستقیم با نام “هابز و شاو” شناخته می شود و هنوز عنوان رسمی ان اعلام نشده است.

آمار فروش فیلمهای روی پرده | پیشروی سربازان تنگه به جبهه‌ی کمدی‌ها
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *