بازسازی فیلم مقصد نهایی | از بازسازی Final Destination چه می‌دانید ؟

مارکوس دانستن و پاتریک ملتون ( نویسندگان فیلم اره ) قرار است که بازسازی فیلم مقصد نهایی را بنویسند . با اخبار جدید و جزییات بیشتر از بازسازی Final Destination همراه دژم باشید :

 

بازسازی فیلم مقصد نهایی | مارکوس دانستن و پاتریک ملتون به بازسازی Final Destination پیوستند

 

شاید شما نتوانید مرگ را گول بزنید ؛ اما صددرصد می‌توانید آن را ریبوت کنید ! به تازگی مشخص شده که بازسازی Final Destination در دست ساخت است و مارکوس دانستن و پاتریک ملتون ( نویسندگان فیلم اره ) قرار است که بازسازی فیلم مقصد نهایی را بنویسند . با اینکه بازیگران ، جزییات داستانی و کارگردان فیلم مشخص نشده ؛ اما با توجه به اینکه داستان این مجموعه فیلم ، همیشه برای مخاطبان داستانهای ترسناک ، ماوراالطبیعه و اسلشر جذاب بوده ، بعید به نظر می‌رسد که قسمت جدید فیلم نتواند موفق ظاهر شود !

 

بازسازی فیلم مقصد نهایی در دست ساخت است و مارکوس دانستن و پاتریک ( نویسندگان فیلم اره ) ملتون به بازسازی Final Destination پیوستند
بازسازی فیلم مقصد نهایی در دست ساخت است و مارکوس دانستن و پاتریک ملتون ( نویسندگان فیلم اره ) به بازسازی Final Destination پیوستند

 

مقصد نهایی (به انگلیسی: Final Destination) این سری فیلم در سری فیلمهای وحشت رده بندی می‌شود وتا کنون ۵ فیلم از این سری فیلمها به نام‌های مقصد نهایی۱ ,مقصد نهایی۲ , مقصد نهایی۳ , مقصد نهایی۴ و مقصد نهایی ۵ ساخته شده‌است قسمتهای اول و سوم آن را جیمز ونگ کارگردانی کرده‌است و قسمت‌های دوم و چهارم آن رادیوید آر.الیس کارگردانی کرده‌است. داستان این مجموعه فیلم معمولاً در رابطه با حادثه ای وحشتناک است که یک نفر که در آن جا حضور دارد، به‌طور ماوراطبیعی متوجّه اتفاق می‌شود و معمولاً هفت نفر را از آن حادثه نجات می‌دهد و افرادی که نجات پیدا کرده‌اند هم به مرور زمان با اتفاقی ناگوار کشته می‌شوند ، تا زمانی که چند نفرِ آخر که هنوز نمرده‌اند جلوی اتفاقاتی که هنوز رخ نداده است را می‌گیرند و خود را نجات می دهند. از لحاظ فروش و موفقیت میان تماشاچی‌ها، باید گفت که تنها دو فیلم آخر این مجموعه که تقریبا دوبرابر بودجه‌شان فروش کردند موفق ظاهر شدند و سه فیلم اول سود چنان زیادی نداشتند .

 

" ضربه فنی " کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان !
ادامه

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *