اجرای گروه کویین در اسکار امسال تایید شد | با صدای ادم لمبرت !

به مناسبت نامزدی فیلم زندگینامه‌ی فردی مرکوری در ۵ جایزه از جوایز اسکار امسال ، اجرای گروه کویین در اسکار امسال تایید شد ؛ آن هم با صدای ادم لمبرت ، خواننده‌ی جوان آمریکایی ! برای جزییات بیشتر از اجرای گروه کویین و ادم لمبرت همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اجرای گروه کویین در اسکار امسال تایید شد | با صدای ادم لمبرت !

 

فیلم بوهمیان رپسودی یا حماسه‌ی کولی با فروش فوق‌العاده و برنده شدن جایزه‌ی بهترین فیلم گلدن گلوب امسال توانست به یکی از محبوبترینهای ۲۰۱۸ تبدیل شود . حال و به مناسبت نامزدی فیلم زندگینامه‌ی فردی مرکوری در ۵ جایزه از جوایز اسکار امسال ، اجرای گروه کویین در اسکار امسال تایید شد ؛ آن هم با صدای ادم لمبرت ، خواننده‌ی جوان آمریکایی ! جالب است بدانید که سابقه‌ی لمبرت با گروه کویین بیش از این حرفهاست که در ادامه درباره‌ی آن توضیح داده شده است ؛ علاوه بر این ، لمبرت یک کامئو یا حضور افتخاری در این فیلم داشت و نقش یک راننده‌ی کامیون را برای تقریبا چندثانیه ایفا کرد . ( عکس این کامئو پیش از ابتدای متن آورده شده است ‌. )

 

تاریخ انتشار اسپین‌آف سریال شاهگوش مشخص شد
ادامه

اجرای گروه کویین در اسکار امسال تایید شد | با صدای ادم لمبرت !

 

سابقه‌ی گروه کویین و ادم لمبرت :

کویین در سال ۱۹۹۱، خواننده اصلی اش یعنی فردی مرکوری را از دست داد و فعالیت این گروه به تعلیق درآمد. لمبرت زمانی که یکی از هنرجویان امریکن آیدل بود، همراه کریس الن (برنده مسابقه فصل ۸ امریکن ایدل) برای اجرای نهایی با گروه کویین اجرا داشت و از همان‌جا زمزمه‌هایی درباره دعوت کویین از وی به گروه به گوش می‌رسید. سرانجام لمبرت در سال ۲۰۱۲ همکاری خود را با کویین آغاز کرد و در تور جهانی گروه کویین خواننده این گروه شد. ادم در اوایل سال ۲۰۱۲ با گروه افسانه‌ای کویین قرارداد ۶ کنسرت را بست که در اکراین، روسیه، لهستان و انگلستان برگزار شد و مورد استقبال شدید مردم و هوادارانش قرار گرفت. 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *